“Ne kadar sır olarak yaşanırsa o kadar gerçektir” Diyen Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy’un Alışılmadık İlişkisi!

Aleyna

Haberler

18 Kasım 2020

“Ne kadar sır olarak yaşanırsa o kadar gerçektir” Diyen Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy’un Alışılmadık İlişkisi!

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın, üç yıldır sürdürdükleri ilişkilerini gerçekten de “gözden uzak” yaşıyorlar. Peki bunu neden yapıyorlar?

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın

Çağatay Ulusoy, Best Model yarışmasını kazandıktan sonra ekranlara transfer olan şöhretlerin en son jenerasyonu. Kendisi gibi o yarışmadan çıkan Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un izinden giden Ulusoy, özellikle Kıvanç Tatlıtuğ’la çok yakın arkadaş! Ulusoy, “Adını Feriha Koydum” dizisiyle sektöre girdikten sonra Netflix’in ilk orijinal Türkiye yapımı “Hakan: Muhafız” dizisinin başrolüne kadar yükseldi. Özel hayatında ise mutluluğu “İçerde” dizisinin setinde tanıştığı Duygu Sarışın’da buldu!

Duygu Sarışın, moda tasarımı okuduktan sonra bunun ona göre olmadığını anlayıp yaratıcılığını oyunculukta konuşturmaya karar veren bir isim. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunu Sarışın, İzmir’den İstanbul’a geldiği ilk zamanlarda çok bocaladı. Ama başarısıyla kısa sürede dizilerin aranan isimlerinden biri oldu. En çok “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde canlandırdığı Burcu karakteriyle hatırlanan Sarışın, aşkı da setlerden buldu!

“Sürekli ayrılıp barışıyorlar”

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın’ın sette tanışıp aşk yaşamaya başladığı haberlerine önce kimse inanmadı. Çünkü ikili tek bir görüntü bile vermedi! Çiftin ilişkisi ancak dizi bittikten sonraki yaz tatile çıktılarında belgelenebildi. Bu ilişkiyi gizleme çabası İçerde dizisinin yapımcı firması Ay Yapım’ın bir baskısı olarak yorumlansa da durumun öyle olmadığı çok geçmeden anlaşıldı! İkili tatil ve düğünler hariç yan yana neredeyse tek bir fotoğraf bile vermedi!

Hal böyle olunca, çift hakkında devamlı olarak “ayrıldılar”, “dayanamayıp barıştılar” haberleri çıkmaya başladı. Ancak durum böyle de değildi!

Karantinayı Beraber Geçirdiler

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın

Çift sürekli çıkan ayrılık haberlerini yalanlamayı da kesince dedikodular aldı başını gitti! Neyse ki Duygu Sarışın, karantina günlerini evde beraber geçirdiklerini ve sevgilisi Çağatay Ulusoy’un mükemmel şekilde yemek yaptığını söyledi ve geç de olsa dedikoduların önüne geçti. Peki ilişkileri hakkında sadece “Her şey yolunda” açıklaması yapan çift neden beraber tek bir poz bile vermiyor?

“Üstünü Kapat ki Canlansın”

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın

Duygu Sarışın ilişkisi hakkında ilk ve son kez konuşarak, “Bir tohumu toprağa ektiğinde üstünü kapatırsın ki filizlensin. Özel hayat da böyle bir şey. İlişki denen şey ne kadar sır olarak yaşanırsa o kadar gerçek olur” dedi. Böylece neden gizlendiklerinin sırrını açıklamış oldu.

İlişkilerin ve aşkın Instagram storyleri üzerinden ölçüldüğü günümüz şartlarında gerçekten de gözden uzak bir ilişki yaşamayı başaran çifti kutluyoruz ve mutluluklar diliyoruz!

Benzer Haberler

Şennur 18 Kasım 2020

Bu İlişki sadece alkışlanır.

Yorum Yaz