Fenomen Doktor Berika Demir’in Gündeminde Bu Kez Kardeşinin Meme Estetiği Var! Titizlikle Araştırıyor…

Aleyna

Haberler

18 Kasım 2020

Fenomen Doktor Berika Demir’in Gündeminde Bu Kez Kardeşinin Meme Estetiği Var! Titizlikle Araştırıyor…

Instagram’ın en fenomen ve en göze çarpan doktorlarından biri Berika Girgin. Tanımayanlarınız için kendisini kısaca tanıtalım. 25 yaşında olan Berika Demir, Çapa Tıp Fakültesi’nde öğrenim gören bir tıp öğrencisi. Kendisi daha önce “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına katılmış ve ilk sorularda elenerek büyük tepki toplamıştı. Aslında bu yarışma onun için milat oldu diyebiliriz. Çünkü daha çok gündeme geldi ve tanınmaya başladı.

Berika Demir

Zaman İçindeki Değişimi Görenleri Hayrete Düşürüyor!

Berika Demir, “doktor imajı” yansıtmadığı için birçok meslektaşından ve takipçisinden tepki alsa da onun merak edilmesini ve gündemde olmasını sağlayan şey ise tamamen görünüşü. Aşırı makyajlı, estetikli yüzü ve dekolteli kıyafetleriyle dikkat çeken fenomen, bizim bile doktorların sürekli ciddi olduğunu düşündüğümüz bakış açımızı değiştirdi resmen!

blank

Bir zamanlar takipçileri sosyal medyada eski haline ait fotoğraflarının sızmasıyla neye uğradığını şaşırmıştı. Görüldüğü gibi 25 yaşındaki doktor adayının yaptırdığı estetikler onu neredeyse bambaşka biri haline getirmiş.

Başarılarından da Bahsetmesek Olmaz

Berika Demir, her ne kadar eleştirilere maruz kalsa da seveni de çok. Ayrıca Çapa Tıp Fakültesi’nde okumak kolay olmasa gerek. Kendisi bu konuda pek de mütevai değil açıkçası. Paylaşımlarında ne kadar zeki olduğunu da alttan alttan ima etmekten geri kalmıyor. Yaptığı paylaşımlarla takipçilerini sürekli şaşırtmayı başaran Berika, çoğu zaman birçok kişiden “Allah başka dert vermesin” modunda tepkiler alıyor…

blank

Esra Erol’un programına davet edildiği zamanları da es geçmeyelim. Bir dönem öğrencilere burs vermesinden dolayı TV programlarına çıkmış ve yaptığı iyilikleri neden herkesle paylaştığına dair yine eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Berika Demir

Çalıntı İçerik Ürettiği Ortaya Çıkmıştı

Berika Demir’in bir dönem takipçilerini kandırdığı ve çalıntı içerik ürettiği ortaya çıkmıştı. Sosyal medyada zaten gündemden düşmeyen fenomen doktor adayımız, attığı hikayelerin ve gönderilerin sahte çıkması üzerine bir süre boyunca sosyal medyada gerileme dönemi yaşamıştı.

Berika Demir

Yeni Gündemi ise Meme Estetiği

Zaman zaman bazı söylemleri ve paylaşımlarıyla gündemde kalmayı başaran Berika Demir’in, bu seferki konusu ise kardeşinin meme estetiği. Silikon taktırmak isteyen kardeşi için uzun uzun araştırmalar yapan Berika, sonunda aradığı doktoru bulmuş ve takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmemiş.

Kardeşinin meme estetiği için doktoruyla ilk görüşmeyi yapan Berika, tüm ayrıntıları konuşup takipçilerini de meme estetiği konusunda aydınlatmak istemiş olacak ki, tüm ameliyat sürecini paylaşacağını söylemiş. Birçok kişiden anında gelen ve bunun da bir reklam olabileceği tepkisi ise gecikmedi tabii. Peki, sizin sosyal medyanın en fenomen doktoru olan Berika Demir hakkındaki düşünceleriniz neler? Yaptıklarını gerçekten destekliyor musunuz yoksa reklam amaçlı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz