Netflix Vazgeçti, Yeni Platform Aranıyor! Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’lu Bihter Filmi Ortada Kaldı

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2023

Netflix Vazgeçti, Yeni Platform Aranıyor! Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’lu Bihter Filmi Ortada Kaldı

Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden ve Lorin Menhart’ın kadrosunda bulunduğu Aşk-ı Memnu kitabından uyarlanan sinema filminin çekimleri dün tamamlandı. Bir dönem Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerinde yer aldığı Aşk-ı Memnu dizisinin replikleri bugün bile kullanılmaya devam ediyor. Pek çok Aşk-ı Memnu fanatiği Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’lu Bihter’i merak etmeye başladı bile ancak gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Netflix için çekildiği söylenen Bihter filmi, şimdilerde kendine yeni bir platform arıyor! Netflix, Bihter filmini almaktan vazgeçmiş.

Bihter Filminin Çekimleri Tamamlandı

Bildiğiniz gibi Kanal D’de yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisi Türk televizyon tarihinin kültleri arasında yer alıyor. Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı isimli romanından uyarlanan dizi, 4 Eylül 2008 ile 24 Haziran 2010 tarihleri arasında yayınlandığı her hafta milyonları ekran başına kilitliyordu. Beren Saat, Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Nebahat Çehre gibi usta isimleri bir araya getiren dizinin finali üzerinden tam 13 yıl geçmesine rağmen hala repliklere akıllara kazınmaya devam ediyor.

Dizinin bu kadar popüler olmasının üzerine Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden ve Lorin Menhart’ın oyuncu kadrosunda bulunduğu Bihter filmi için hazırlıklar başladı, hatta Boran Kuzum’un paylaştığına göre filmin çekimleri dün tamamlanmış. Bihter’in beyaz perdede vizyona girmeyeceği, Netflix’te yayınlanacağı iddia ediliyordu.

Netflix’te Yayınlanmayacak!

Ancak gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Netflix, Bihter’i satın almaktan vazgeçmiş. Filmin yapımcıları da başka bir dijital platformla anlaşmaya çalışıyormuş. Birsen Altuntaş’ın paylaşımı şu şekilde;

“#Bihter filminin çekimleri tamamlandı.

Bihter filmi Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Hande Ataizi, Osman Sonat, Nezaket Erden ve Helin Kandemir gibi ünlü isimleri bir araya getirmişti. Filmin çekimleri 1 Mayıs’ta sona erdi. Caner Alper ve Mehmet Binay’ın yönettiği film Halit Ziya Uşaklıgil’in “Aşk-ı Memnu” eserinden uyarlandı. Senaryosunu Merve Göntem’in yazdığı filmin Netflix’te yayınlanacağı söyleniyordu ancak son gelen haberler ya vizyona çıkacağı ya da başka bir platformda seyirciyle buluşacağı yönünde…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz