Sesiyle Herkesi Büyüleyen Melek Mosso, Sevgilisini Evrene Sipariş Etmiş!

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2023

Sesiyle Herkesi Büyüleyen Melek Mosso, Sevgilisini Evrene Sipariş Etmiş!

Son dönemin en sevilen şarkıcılarından biri de Melek Mosso, güçlü sesi ve şarkılarıyla konserlerinde herkesi mest etmeyi başaran güzel şarkıcı dün gece NTV’de yayınlanan Ceyda Düvenci’nin sunuculuğunu yaptığı ‘Bambaşka Sohbetler’ programına konuk oldu. Program boyunca Melek Mosso’nun yaptığı açıklamalar dikkat çekti. Şarkıcı, ilişkisinden ve ailesinden bahsetmeyi de ihmal etmedi. Kardeşiyle beraber çocukken bakıcıdan gördüğü şiddeti de anlattı. Duygusal anların ardından, daha önce kötü ilişkiler yaşadığını söyleyen Melek Mosso, yeni sevgilisini evrene sipariş ettiği anısıyla herkesi güldürdü.

Bakıcıdan Gördüğü Şiddeti Anlattı!

Güzel şarkıcı bakıcısından gördüğü şiddeti şu sözlerle anlatıyor; “Kardeşimi ben büyüttüm. Annemle babam çalışıyordu. Hiçbir zaman çocuk olmadım ben. Keşke o kadar çabuk büyümeseydim. Ben yedi yaşında büyüdüm. Denizli’ye taşındığımızda beş yaşındaydım, bakıcı bakıcı geziyorduk annemle babam çalıştığı için. Bir gün bakıcının kızı, kardeşimin gözüne yanan bir çubuk soktu. Kadın zaten bizi dövüyordu ve odaya kilitliyordu. Şu an o yıllarımla barıştım ama aklıma gelen ilk şey kardeşime zarar verilmiş olması, birinin beni dövmesi, kardeşimi dövmesi ve kilitliyor. Ne bir su var, ne tuvalet var ve seni bırakıp gezmeye gidiyor. İnsanca bir davranış değil, korkunç. Hatırladığım en kötü anım bu.”

blank

Küçük yaşta kardeşine bakmak zorunda kaldığını belirten Melek Mosso, çocukluğunu yaşayamadığını ve erken olgunlaşmak zorunda kaldığını dile getirdi; “Anneme ‘Ben Süleyman’a bakarım, bizi çok dövüyor, aç bırakıyor’ dedim. Annem çok ağladı, çok üzüldü. Ne yapacağını bilemedi, imkansızlıklar var. Annemin iki çocuğu var, işe gitmek zorunda. Annem de ‘Tamam’ dedi, beni en çok büyüten şeylerden biri işte. Kadın çözümsüzlüğün içinde, akrabalara koşuyor, akrabalar bize bakmıyor, komşu ‘Ben bakamam’ diyor. Ben evde kardeşime bakmaya başladım”

Sevgilisini Evrene Sipariş Vermiş!

Yaşanan duygusal anların ardından yeni ilişkisinden de bahseden Melek Mosso, evrenden isteklerini detaylı olarak belirttiğini ve bir nevi evrene sipariş verdiğini anlatıyor; “Serkan’ı evrenden çağırdım. Özelliklerini belirttim. Boyu 1.85’ten uzun olsun, kumral olsun, sakin olsun ben deliyim, yakışıklı olsun, kasları olsun, elinden iş gelsin diye ayrıntı verdim. Evren de bana paket halinde Serkancığımı yolladı”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz