Neye Uğradığını Şaşırdı! Enis Arıkan’ın Yeni Konuğu Çağla Şıkel Dans Provalarından “Sal beni” Diyerek Kaçtı

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Neye Uğradığını Şaşırdı! Enis Arıkan’ın Yeni Konuğu Çağla Şıkel Dans Provalarından “Sal beni” Diyerek Kaçtı

Ünlü oyuncu Enis Arıkan’ın Exxen’de yayınlanan “@EnisArıkan” programının bu haftaki konuğu Çağla Şıkel. Tabii dans provalarından kaçmaya devam etmezse!

Enis Arıkan

Başarılı oyuncu Enis Arıkan, yıllarca tiyatro sahnelerinde başarılı performanslar sergiledi ama Instagram’da meşhur oldu! Ünlü oyuncu, eğlenceli kişiliğini ve mizahi yönünü göstererek kendisine büyük bir takipçi kitlesi edindi. Bu kitle ona hayallerinden birini daha gerçekleştirme fırsatı verdi, talk show! Enis Arıkan, geçtiğimiz ocak ayından beri Exxen’in sevilen programı “@EnisArıkan”ı sunuyor.

Dans Konsepti Çok Konuşuluyor

Enis Arıkan

Enis Arıkan, programa gelen konuklarıyla çektiği dans videolarıyla çok konuşuluyor. Örneğin, “Sadakatsiz” dizisiyle büyük bir çıkış yapan Melis Sezen’in ne kadar iyi bir dansçı olduğunu bu sayede görmüştük!

Murat Boz’u konuk ettiği programda yeniden yorumladıkları “İki Medeni İnsan” klibi de epey konuşulmuştu!

Enis Arıkan’ın bu haftaki “kurbanı” ise ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel oldu. Kurban diyoruz çünkü dans provaları Çağla Şıkel’i o kadar yordu ki, stüdyodan firar etti!

Her Şey Güzel Başlamıştı

Çağla Şıkel

Enis Arıkan, bu hafta Çağla Şıkel’i konuk edeceğini esprili bir dille Instagram’da ilan etmişti. Patates kızartmasının içinde yüzme hayalini gerçekleştiren Çağla Şıkel çok mutlu görünüyor. Ama başına gelecekleri bilmiyor!

Sonrasında, Çağla Şıkel ve Enis Arıkan, bu bölümün dans konsepti için dans stüdyosuna gitti. Ama sonuç Çağla Şıkel’in beklediği gibi olmadı!

“Provada 9. saat”

Çağla Şıkel, önce kalp emojileriyle dolu dans stüdyosu videoları paylaştı. Ama işler giderek kötüleşti!

Provada 9. saat” diyerek işin zorluğunu anlatan Çağla Şıkel, derdini Enis Arıkan’a anlatamayınca firar etmeye karar verdi!

Bana sadece kısa bir dans dediler” diyerek sitem eden Çağla Şıkel, arka kapıdan kaçmaya çalıştığı anları takipçileriyle paylaştı. Enis Arıkan’dan misilleme bekleniyor!

Şaka bir yana, programda bizi nasıl bir dans bekliyor acaba? Bu kadar özenle hazırlandıklarına göre -Çağla Şıkel’in de balerin olduğunu hesaba katarsak- bir görsel şölen bizi bekliyor olmalı!

Benzer Haberler

Melek 19 Mart 2021

Başına geliceklerden habersiz günah

Yorum Yaz