Yine Kural Bozdu! Hadise Sevgilisi Kaan Yıldırım’a Instagram’da Yaptığı Paylaşımla Destek Oldu

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Yine Kural Bozdu! Hadise Sevgilisi Kaan Yıldırım’a Instagram’da Yaptığı Paylaşımla Destek Oldu

Ünlü şarkıcı Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım için destek paylaşımı yaptı. Sevgilisinin tiyatro sahnesindeki anlarını paylaşan Hadise takdir topladı.

Hadise Kaan Yıldırım

Hadise ve Kaan Yıldırım, kesinlikle son dönemin en gözde çiftleri arasında! Önce ufak ufak aşk dedikodusu yayılan, sonra birbirlerinin paylaşımlarında bu aşka dair izler aranan ikili, geçen yaz birlikte paylaşımlar yapınca ülke olarak rahatlamıştık!

Hadise ve Kaan Yıldırım köpekleri Benek ile birlikte

Herkes “Bu aşk evliliğe gider” derken, 2020’nin son günlerinde Hadise’nin Instagram hesabından bir ayrılık açıklaması gelmiş ve herkes şoka uğramıştı!

Hadise

Evlere şenlik o açıklama, Hadise’nin ne kadar öfkeli olduğunu da gösteriyordu: “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel… Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor…Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim…

“Bir anlık öfke”

Aniden biten bu aşk ikilinin hayranlarını çok üzmüştü. Ama Kaan Yıldırım’ın “Aramızdaki sevgi öyle derin ki, kolay kolay bitmez. Evlilik hazırlığı yapıyorduk. Nedense çok fevri davrandı” dediği konuşuluyordu. Zaten çok geçmeden elinde çiçeklerle Hadise’nin gönlünü almaya gittiği ve barıştıkları konuşuldu. Yine paylaşımları didik didik edip “Barıştılar mı?” diye inceleme dönemi başlamıştı!

“Ben de insanım”

Hadise, reklam yüzü olduğu firmanın geçtiğimiz ocak ayındaki lansmanında barıştıklarını açıkladı. Ama ayrılık açıklamasını kendisi yaptığı halde, “Türkiye magazini maalesef böyle. Hiçbir şey yokken ‘Ayrıldılar, tekrar birleştiler’ oluyor. İnsan üzülüyor” diyerek basını suçladı! Bu hatırlatılınca da, “2020’de hangimizin psikolojisi yerindeydi ki? Ben de insanım, duygularımı bazen yoğun yaşıyorum. Özellikle kadınlar beni anlayacaktır bu konuda. Her şey yolunda, mutluyuz” diyerek durumu açıkladı.

Bu yoğun yaşadığı duygular ona pek çok kuralını da bozdurdu. “Sevgilimle Instagram’da fotoğraf paylaşmam” diyen Hadise, hem fotoğraf paylaşmaya hem de Kaan Yıldırım’ın her işini Instagram’da desteklemeye başladı.

Sevgilisine Destek Oldu

Kaan Yıldırım, bu akşam “Dijital Sahne” projesi kapsamında “Bir Yaz Gecesi Rüyası” oyununda oynuyor. Bunu en çok duyuran ve destekleyen de Hadise oldu!

Sevgilisinin sahnede olduğu anları paylaşan Hadise’nin bu hareketi takdir topladı. Umarız, mutlu çift artık birbirini hiç üzmez!

Benzer Haberler

Ömür Altuntaş 19 Mart 2021

Ayrılmasınlar ikili çok yakışıyor hayır Kaan yıldırı❤️ hadise olamaz aşıksınız siz hela birbirinize ayrı kalsanız da aşıksınız canlarım siz ikiliyi çok seviyoruz asla aşktan vazgeçme

Yorum Yaz