Sen Çal Kapımı Dostluğu! Hande Erçel Babasını Kaybeden Bige Önal’ı Yalnız Bırakmamak İçin Yollara Düştü

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Sen Çal Kapımı Dostluğu! Hande Erçel Babasını Kaybeden Bige Önal’ı Yalnız Bırakmamak İçin Yollara Düştü

Ünlü oyuncu Hande Erçel, babasını kaybeden arkadaşı Bige Önal’ı yalnız bırakmadı. Arkadaşının peşinden Bodrum’a giden Erçel’in bu hareketi takdir topladı.

Bige Önal Erhan Önal

Ünlü oyuncu Bige Önal, babası Erhan Önal’ı kaybetti. Erhan Önal, Türk futbolu ve Galatasaray’ın efsane isimleri arasındaydı. Dün İzmir’de son yolculuğuna uğurlanan Erhan Önal için Bornova Kent Mezarlığı’nda tören düzenlendi. Sanat, spor ve iş dünyasından pek çok ismin katıldığı törende Erhan Önal’ın takım arkadaşları ve Galatasaray taraftarları da hazır bulundu.

Cenaze namazı ise pandemi önlemleri çerçevesinde kabristanda kılındı. Bige Önal, cenaze boyunca sevgilisi Aras Bulut İynemli’nin desteğiyle ayakta durabildi. Ama ona destek olan tek kişi sevgilisi değildi!

İynemli Ailesi Yanında Oldu

Bige Önal Erhan Önal

Bige Önal’ın Erhan Önal’ın kızı olduğunu, bu cenazeye kadar, çok az kişi biliyordu. Ama bunun nedeni aralarında bir dargınlık olması değildi! Bige Önal, çok meşhur olan ama aynı zamanda şöhretten kaçan iki insanın kızı. O da oyunculuk yapsa da kendi köşesinde kalmayı ve ailesinin ününü kullanmamayı tercih etti.

Bige Önal Aras Bulut İynemli

Babasının kaybı nedeniyle derinden sarsılan ve cenazede güçlükle ayakta durabilen Bige Önal, tören bittikten sonra baygınlık geçirdi. İddiaya göre, devreye Aras Bulut İynemli’nin ailesi girdi. Duyarlı davranan İynemli ailesi, Bige Önal’ı cenaze ortamından uzaklaştırıp Bodrum’a götürdü. Ama peşlerinden gelen biri daha oldu. Hem de İstanbul’dan!

Arkadaşının Yanına Koştu

Bige Önal Hande Erçel

Bige Önal, bu sezon “Sen Çal Kapımı” dizisinde Selin karakterini oynuyor. Sette de dizinin başrol oyuncusu Hande Erçel’le yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor. Hal böyle olunca, arkadaşının bayıldığını duyan Hande Erçel, yoğun çalışma programından kaçmanın bir yolunu bulmuş. Arabaya atlayıp arkadaşının yanına Bodrum’a gitmiş. Arkadaşlık böyle günlerde belli oluyor! Biz de Bige Önal’a bağsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz