Oğlu Olacağını Öğrendiğimiz Ezgi Mola, Karnı Burnunda Fotoğraflarını Instagram’da Paylaştı

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2023

Oğlu Olacağını Öğrendiğimiz Ezgi Mola, Karnı Burnunda Fotoğraflarını Instagram’da Paylaştı

Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız sade bir nikah ise Swiss Otel’de evlendi. Şaşalı bir düğün yapmak istemeyen güzelimizin nikahına sadece çiftin ailesi ve en yakın dostları katıldı. Mustafa Aksakallı’nın nikah şahidi Sinan Engin olurken, Ezgi Mola’nın nikah şahidi ise sevilen oyuncu Enis Arıkan oldu. Zaten ikilinin dostluklarını bildiğimiz için Ezgi Mola’nın başka bir nikah şahidi tercih edeceğini düşünemezdik bile! Nikaha dair detaylı bilgiler magazine yansımadı ancak en çok konuşalan konu elbette Ezgi Mola’nın gelinliği oldu. Sade bir model tercih eden güzel oyuncu, yakın zamanda evlenen Şeyma Subaşı ile karşılaştırıldı.

Çiftimiz alelacele evlenince herkesin aklında “hamile mi?” soruları yankılanmaya başlamıştı. Ezgi Mola, nikahtan kısa bir süre sonra hamile olduğu haberlerini doğrulamış ve şu açıklamayı yapmıştır; “Sağlıkla gelsin. Mustafa çok mutlu. Ailemiz biliyordu ama arkadaşlarımız muhtemelen şimdi duyacak. Küçük numaralarla kaçmaya çalışmak bana yakışmaz. Onun için sizlerle de paylaştım” ifadelerini kullanmıştı. Hatta Ezgi Mola’ya Enis Arıkan’dan cinsiyet partisi sürprizi gelmişti. Ezgi Mola’nın bebeğinin cinsiyetini duyurmak için yakın arkadaşı olan oyuncu Enis Arıkan sürpriz bir parti düzenledi. Parti, adeta ünlüler geçidine döndü. Çiftin kalabalık dost çevresi, kendilerini yalnız bırakmadı. Enis Arıkan’ın sürpriz partisinde Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın bir erkek çocukları olacağını öğrenmiştik.

İlk çocuğunu kucağına almak için gün sayan Ezgi Mola, bir süre ekranlardan uzak kalacak. Güzel oyuncu oğlunu beklerken tatilini de ihmal etmiyor. Arkadaşları ve eşiyle güzel bir tatilin tadını çıkartan Ezgi Mola, karnı burnunda fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı. Ünlü oyuncunun karnının iyice belirginleştiği görülürken, paylaşıma kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz