Paramparça’nın Yeni Sürprizi Nebahat Çehre mi?

admin

Star TV

20 Temmuz 2016

Paramparça’nın Yeni Sürprizi Nebahat Çehre mi?

Nebahat Çehre'nin ekranların sevilen dizisi Paramparça ile dizi setlerine geri döneceği söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde Dilara adlı karakteri canlandıran Ebru Özkan'ın Amerika'da yaşayan bir annesinden bahsetmesi bu iddialı güçlendirdi.

Uçankuş tarafından yayınlanan habere göre, sevilen diziye dahil edilecek olan bir diğer isim ise Meryem Uzerli. Ünlü oyuncunun Star TV tarafından yayınlanan Gecenin Kraliçesi dizisinde kısa süre yer alması oyuncunun yeni projelere karşı açık olmasına yol açmıştı.

Nebahat Çehre Hangi Rolü Üstlenecek?

Nebahat Çehre'nin Paramparça dizisinde rol alması durumunda Dilara karakterinin Amerika'daki annesini canlandıracağı söyleniyor. Ancak senaryonun gidişatına bakılırsa Dilara'nın annesinin Amerika'dan dönmesi uzun bir süre için mümkün değil gibi gözüküyor.

Nebahat Çehre ise kendisine yöneltilen sorulara dizi tekliflerine açık olduğunu ve uzun süredir tatil yaptığını, artık dizi setlerinde yer almak için hazır olduğunu belirtti.

Ekranların sevilen dizisi Paramparça dizisine Nebahat Çehre'nin katılacağına ise sosyal medya platformlarında büyük bir ilgi gösterildi. Ünlü oyuncunun hayranları Paramparça dizisinin yapım ekibine ve oyuncuya mesaj atarak haberin gerçek olup olmadığını sormaya başladılar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz