No: 309 Dizisinin 9. Bölümüne Pelinsu Damga Vuracak.

admin

FOX

8 Ağustos 2016

No: 309 Dizisinin 9. Bölümüne Pelinsu Damga Vuracak.

Fox TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgi görmeye devam eden No: 309 dizisinin 9. bölüm fragmanı izleyenleri şoke etmeyi başardı. Yeni bölümde bebek heyecanı yaşanırken Lale ve Onur bebekleri ile ilgili hayaller kurmaya başlayacaklar. İddiaları kazanan Onur ise Lale'yi şaşırtmayı başaracak.

Oğullarının dünyaya geleceğini öğrenen Onur ve Lale alışverişe çıkarak bebeklerine yeni eşyalar alırlar. Bebeğin gelecek olması iki aileyi de sevinç içine sokar. Yıldız bebeğin gelecek olmasından dolayı çok mutlu olmaya başlamıştır.

Pelinsu ise planlar yaparak Onur ile baş başa kalmanın ve onu tekrar etkilemenin planlarını yapmaktadır. Düğüne az bir zaman kala Onur ve Lale hazırlıklarını yapmaya başlarlar. Ancak Pelinsu'nun ilginç planları olayların değişmesine yol açacaktır.

Onur'un Pelinsu ile öpüştüğünü de gören Lale, Onur'a karşı olan duygularını sorgulamaya başlamıştır. Artık Onur'a karşı mesafeli ve kontrollü olmaya karar veren Lale, Onur'un Pelinsu'ya karşı bir şeyler hissettiğini de düşünmeye başlamıştır.

Betül'ün sinsi hareketleri ve planları ise herkesi derinden etkileyecek şekilde devam etmektedir. Fotoğrafları İsmet'e gösteren Betül, araları karışık olan Lale ve Onur'un daha da zora girmesine yol açar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz