Yüksek Sosyete 8. Bölüm Fragmanında Şoke Eden Anlar

admin

Star TV

8 Ağustos 2016

Yüksek Sosyete 8. Bölüm Fragmanında Şoke Eden Anlar

Yüksek Sosyete dizisinin yayınlanan yeni fragmanında yine heyecan dolu sahneler yer alıyor. Yeni sezona bomba gibi iddialı bir giriş yapmayı başaran dizinin yeni bölümünde yine reyting rekorlarının kırılacağı söyleniyor.

Geçmiş dönemlerde yayınlandığı bölümleri ile hem total hem de AB grubunda zirveye oynayan Yüksek Sosyete dizisi yayınlanan son bölümü ile de total ve AB grubunda zirveyi kimseye bırakmadı.

Totalde 5.27 rating 19 share, AB grubunda ise 4.64 rating ve 17 share alarak iki grupta da lider olmayı başaran Yüksek Sosyete bu başarısı ile Star TV'nin en iyi dizileri arasında yer almayı başarıyor.

Ceren'in Mert'e aşık olduğunu itiraf etmesi ise dizinin yeni bölümüne damgasını vuracak. Etrafındaki herkesi etkileyecek olan Ceren'in bu itirafı olayların ilginç yerlere doğru gitmesine sebep olacak.

Dizinin yayınlanan fragmanlarından sonra sosyal medya platformlarında da izleyenlerden büyük bir ilgi vardı. Ceren ile Mert'in kavuşmasını isteyen izleyenler Twitter platformunda ikili ile ilgili tweetler atarak gün boyunca dizinin popüler tagler arasında kalmasını sağladılar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz