Nurgül Yeşilçay Herkesi Şaşırttı: “Ezgi Mola’dan Önce Oynadım!”

Aleyna

FOX

15 Ekim 2020

Nurgül Yeşilçay Herkesi Şaşırttı: “Ezgi Mola’dan Önce Oynadım!”

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ı bu sezon hem Vahşi Şeyler adlı dijital projede hem de FOX’ta yayınlanacak Kefaret’te başrolde izleyeceğiz. Yeşilçay, yeni projeleri hakkında güldüren açıklamalar yaptı.

Sevilen oyuncu Nurgül Yeşilçay’ı bu sezon hem Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu EXXEN’de yayınanacak Vahşi Şeyler’de hem de FOX’ta yayınlanacak Kefaret dizisinde izleyeceğiz. Ünlü oyuncunun başrollerini Mert Fırat ve Yurdaer Okur’la paylaştığı Kefaret dizisinin çekimleri bugün başlıyor. Vahşi Şeyler ise yaz aylarında çekildi ve yeni yılda yayına girecek.

Hazırlıklar Tüm Hızıyla Sürüyor

Nurgül Yeşilçay, başrolünde olduğu Kefaret dizisinin çekimleriyle ilgili detayları sık sık paylaşıyor. Okuma provalarında olduklarını duyuran Yeşilçay, şimdi de karakterinin görünümü için hazırlandığını her zamanki esprili tarzıyla duyurdu.

Kefaret dizisi Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ı seneler sonra buluşturmakla kalmayıp Kuruluş: Osman dizisinden de Yurdaer Okur’u transfer etmişti. Kadrosuyla çok ses getiren dizi Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlandı. Dizi, özel bir okulda müzik öğretmeni olan Zeynep ve Başkomiser Sinan’ın kesişen hayatlarını konu alıyor. Zeynep’in masal gibi hayatının alt üst olmasını ve ödediği bedelleri göreceğiz. Roman uyarlamalarının reytingleri silip süpürdüğü bu sezonda Kefaret’in neler yapacağı merakla bekleniyor.

Ezgi Mola’dan Önce Nurgül Yeşilçay Oynamış

blank

Nurgül Yeşilçay, Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu EXXEN’de yayınlanacak dizisi Vahşi Şeyler hakkında da esprili açıklamalar yaptı. Sekiz bölümlük mini dizide temizlik hastası bir kadını oynadığını anlatan Yeşilçay, çekimlerin geçtiğimiz haziran ayında bittiğini söyledi.

Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye karakterine benzer bir karakter oynadığını söyleyen Yeşilçay, “Şu an Ezgi de oynuyor ama biz daha önce yaptık” dedi. Ancak Vahşi Şeyler dizisinin ve Yeşilçay’ın karakterinin en büyük farkı, bu konuyu komik bir açıdan ele almaları.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz