Tuba Büyüküstün’ü Çabuk Unuttu! Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun’un İlişkisinde Flaş Gelişme!

Aleyna

Haberler

15 Ekim 2020

Tuba Büyüküstün’ü Çabuk Unuttu! Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun’un İlişkisinde Flaş Gelişme!

İşletmeci Umut Evirgen, Tuba Büyüküstün’le yaşadığı büyük aşkın bitişinin üzerinden çok geçmeden ünlü oyuncu Melisa Şenolsun ile aşk yaşamaya başladı. Büyüküstün’ün hayranlarının çok tepki gösterdiği Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun beklenmedik bir karar aldı.

İstanbul’un en popüler mekanlarının işletmeciliğini yapan Umut Evirgen ve star oyuncu Tuba Büyüküstün’ün üç yıllık aşkı karantina döneminde son buldu. “Hayatımın kadını” dediği Büyüküstün’le ilişkisini tüm eleştirilere göğüs gererek sürdüren Umut Evirgen takdir topluyordu. Ancak ilişkinin bitişinin üzerinden çok geçmeden sevilen oyuncu Melisa Şenolsun’la aşk yaşamaya başlayınca Büyüküstün’ün hayranlarının hışmına uğradı. Eleştirilere yine aldırmıyor gibi görünen Evirgen ve Şenolsun, ilişkileri için önemli bir karar aldı.

Aşkları Herkesi Şok Etmişti

İlişkileri geçtiğimiz yaz başlayan Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun, birlikte çıktıkları Kuzey Ege tatilinden bol bol fotoğraf paylaşarak aşklarını ilan etmişti.

Sosyal medyada sürekli birlikte oldukları fotoğrafları paylaşan çift, Şenolsun’un rol aldığı Atiye dizisinin üçüncü sezon çekimleri için İstanbul’a döndü. Mutluluk sarhoşu oldukları her hallerinden belli olan ikili, İstanbul’a döndükten sonra da sık sık birlikte görüntü vermeye başladı.

Evlilik İçin İlk Adım Mı?

Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun şimdi de birlikte yaşamaya karar verdiler. Moda’da yaşayan Şenolsun, ünlü işletmecinin Emirgan’daki evine taşındı. Henüz birkaç aydır beraber olan çiftin aldığı hızlı karar “evlilik yolunda ilk adım” olarak yorumlandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz