Nurgül Yeşilçay Paramparça Dizisinden Ayrılıyor

25 Aralık 2015
Nurgül Yeşilçay Paramparça Dizisinden Ayrılıyor

Geçtiğimiz haftalarda ünlü ve güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisinden ayrılacağı haberleri gündeme gelmişti. Endemol Shine Türkiye tarafından hafta başlarında gönderilen basın bülteninde sezon başında senaryo akışı uygun adımlar atılacağı söyleniyordu.

Endemol Shine, bu konu hakkında yolladığı basınç bülteninde ayrılık haberlerini de kabul etti. Kontrolleri altında ilerleyen durumları kabul eden yapım şirketi, ‘Nurgül Yeşilçay ile kişisel bir problemimiz yok. Biz bu ayrılığı iki taraf olarak sene başında planlamıştık.’ şeklinde açıklama yaptı.

Nurgül Yeşilçay’ın son bölümlerde senaryodaki yerinin giderek azalması ise izleyicilere verilmiş bir ufak sinyal gibiydi. Fakat ayrılık sinyali olarak kimse tarafından böyle bir durum değerlendirilmemişti. Paramparça dizisinin bu Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümünde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya ayrı zamanlarda çekilmiş olan sahneler birleştirilerek bir araya getirilecek.

Nurgül Yeşiçay’ın Yeni Projesi ve Planları Ne Olacak?

İki oyuncunun ayrılık kararının açıklanmasından sonra bir araya teknoloji ile birlikte getirilecek olması ise izleyenler tarafından eleştiriliyor. 10 saatlik çekim süreleri göz önünde bulundurulur ise Nurgül Yeşilçay’ın ayrıldığı dizi için böyle bir karar alması oldukça ilginç karşılanıyor.

Nurgül Yeşilçay gibi ünlü bir oyuncunun diziden ayrılması ise reyting sıralamalarında yeni dalgalanmaların ortaya çıkabileceğini bizlere gösteriyor. Ayrıca ünlü ve güzel oyuncunun bu ayrılık sonrasında hangi proje tarafından alınacağı ise büyük bir merak konusu oluyor. Nurgül Yeşilçay şimdilik yeni projeleri ve planları hakkında herhangi bir açıklama yapmamayı tercih ediyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz