Nusret’in Bornoz Skandalı Ünlülerin Yaşadığı Diğer “Kazaları” Akla Getirdi! Kerimcan Durmaz, Ebru Şallı, Burcu Esmersoy…

Aleyna

Haberler

28 Ekim 2020

Nusret’in Bornoz Skandalı Ünlülerin Yaşadığı Diğer “Kazaları” Akla Getirdi! Kerimcan Durmaz, Ebru Şallı, Burcu Esmersoy…

Her paylaşımı olay olan işletmeci Nusret Gökçe bu kez bir skandala imza attı. Nusret, bornozuyla yatağa atlayınca cinsel organı göründü. Bu skandal sosyal medyada benzer kazalar yaşayan diğer isimleri akla getirdi.

Nusret Gökçe

Sosyetik işletmeci Nusret Gökçe -namıdiğer #SaltBae- neredeyse her paylaşımıyla olay yaratıyor. Dünya çapındaki ününü de sosyal medyada paylaştığı “tuz serpme” hareketine borçlu desek yanlış olmaz! Ancak Nusret bu kez büyük bir sosyal medya skandalı yarattı.

Bornozla Yatağa Atlayınca…

Nusret’in Instagram’da 30.7 milyon takipçisi var! Sık sık paylaşım yapan Nusret, bu ke İstanbul’da kaldığı lüks otelde geçirdiği bir gününü videoya çekti. Takipçiler bu videoya “görgüsüzlük” yorumları yağdırırken bazı dikkatli takipçilerin gözüne de küçük bir detay takıldı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Paradise #saltbae #salt#saltlife

Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)'in paylaştığı bir gönderi ()

Nusret, gösteriş yapayım derken bir sosyal medya kazası yaşadı. İç çamaşırı giymeyen Nusret, bornozuyla yatağa atlayınca cinsel organı göründü! Nusret bunu bilerek mi yaptı yoksa “Kısacık bir an, kimse görmez” diye mi düşündü bilmiyoruz. Ama sosyal medyanın diline düştüğü kesin!

“2020’nin felaketleri bitmiyor!”

Nusret'in videosuna yapılan yorumlar

Sosyal medyada anında gündem olan skandal için “Bir gün bunun olacağını biliyordum”, “Felaketler bitmiyor, bit artık 2020” gibi esprili paylaşımlar yapıldı. Nusret’in videosunun altı ise matrak yorumlarla doldu.

Sadece Nusret’in Başına Gelmedi!

Nusret’in “kaza”sı aynı talihsizliği yaşayan diğer ünlü isimleri akla getirdi. Gelin, o ünlülere bir göz atalım.

1. Kerimcan Durmaz!

Kerimcan Durmaz

DJ ve fenomen Kerimcan Durmaz, 2019’da uçak tuvaletinde çektiği müstehcen videoyu yanlışlıkla Instagram hikayesinde paylaşınca gündeme bomba gibi düştü. Durmaz, skandal sonrası kendisine gönderilen uygunsuz bir videoyu avukatına göndermek isterken yanlışlıkla paylaştığını söyledi. Ancak dikkatli takipçileri videodakinin Durmaz olduğunu tespit etmişti bile!

Kerimcan Durmaz hakkında “hayasız hareket”ten suç duyurusunda bulunuldu. Durmaz’ın soruşturma için verdiği ifadede gerçek açığa çıktı. Meğer Durmaz o videoyu arkadaşına gönderdiğini sanıp sonra da uçağa binmiş. Uçakta internete bağlanamadığı için de video saatlerce yayında kalmış!

2. Chris Evans!

Chris Evans

Captain America karakteriyle dünya çapında ünlenen Chris Evans da sosyal medyanın azizliğine uğrayanlardan. Evans, geçtiğimiz ay yaptığı bir Instagram paylaşımının sonuna yanlışlıkla ekran görüntülerini ekledi. Evans, Kerimcan Durmaz’ın aksine yaptığı hatayı hemen fark edip fotoğrafı kaldırsa da bir anda tüm dünyanın gündemine oturdu.

3. Ebru Şallı!

Ebru Şallı

Eski manken ve pilates eğitmeni Ebru Şallı, 2017’de çıplak paylaşımlarıyla gündem oldu. Snapchat uygulamasının en popüler dönemlerinde çıplak bir poz çeken sonra da cinsel organının fotoğrafını yayınlayan Şallı çok tepki çekti. Şallı, bu pozların kendisine ait olmadığını söyledi.

3. Aslı Bekiroğlu!

Aslı Bekiroğlu

Oyuncu Aslı Bekiroğlu, kaza değil hack kurbanı oldu. 2020’nin şubat ayında telefonu hacklenen oyuncunun en mahrem görüntüleri bile sosyal medyaya sızdırıldı. Özellikle erkek arkadaşıyla olan ve tuvalette çekilen görüntüler olay yarattı. Ama Aslı Bekiroğlu dik durdu, bunu yapanlara dava açtı ve siber zorbalığa karşı açılan bir kampanyanın yüzü oldu.

4. Burcu Esmersoy!

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy da üstsüz ve mahrem pozları hacklenen isimlerden. Esmrsoy’un 2015’te ve 2017’de gerçekleşen “çıplak fotoğraf” sızıntıları için dava açmak istedi. Ancak Esmersoy 15 ay boyunca ifade vermeye gitmeyince dosya kapandı.

5. Jennifer Lawrence!

Jennifer Lawrence

Sosyal medya kazası denince ilk akla gelen ismi en sona sakladık! 2014’te birçok ünlü ismin iCloud hesabına sızılsa da kimse Jennifer Lawrence kadar ses getirmedi. Oscarlı oyuncunun en özel anlarının da olduğu pek çok fotoğraf internete sızdırılınca Lawrence, hemen dava açtı. Hacker George Garofano, 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz