O Artık Eski Merve Dizdar Değil! Masumlar Apartmanı’ndan Sonra Çok Değişti: Biz Onu Hiç Tanıyamamışız!

Aleyna

Haberler

26 Haziran 2021

O Artık Eski Merve Dizdar Değil! Masumlar Apartmanı’ndan Sonra Çok Değişti: Biz Onu Hiç Tanıyamamışız!

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i bildiğimizden çok farklıymış. Fenomen karakterimizin eski videoları sosyal medyada olay oldu. İzleyenler ise kahkahaya boğuldu.

masumlar apartmanı-merve dizdar

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nı şüphesiz bu sezonun en sevilen yapımlarından biriydi. Çarpıcı konusu ve ikonik karakterleriyle gündemden düşmeyen fenomen dizi, sezon arasında bile oldukça popüler. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı’nın yıldızları da canlandırdığı karakterler de sosyal medya da oldukça ünlü.

masumlar apartmanı-merve dizdar

Masumlar Apartmanı aynı zamanda birçok yıldızın da yükselmesine neden oldu. Dizi ile çok sevilmeye başlanan ve kariyerinin altın çağını yaşayan isimlerden biri de Merve Dizdar. Daha önce Doksanlar, Vatanım Sensin, Eltilerin Savaşı, Mucize Doktor gibi projelerde gördüğümüz ünlü isim Masumlar Apartmanı’nda fırtınalar estiriyor. Yeni projesi Erşan Kuneri için ise çalışmalar başladı bile.

Meğerse Ne Kadar Pasaklıymış

Masumlar Apartmanı’nda temizlik hastası birine hayat veren Merve Dizdar’ın daha önce başka bir projedeki görüntüleri ortaya çıktı. Kırgın Çiçekler dizisinde konuk oyuncu olan Merve Dizdar, Masumlar Apartmanı’nda hayat verdiği karakterden çok daha farklı bir karakteri canlandıran ünlü oyuncunun o hali olay oldu. Masumlar Apartmanı’nın Gülben’inin aksine pis ve pasaklı İrem’e hayat veren Merve Dizdar’ın hayranları kahkahalara boğuldu.

Masumlar Tatilde

masumlar apartmanı-merve dizdar

Eşi Gürhan Altundaşar’dan ayrılan güzel oyuncu, sezon sonu için Masumlar Apartmanı’ndaki yakın arkadaşları Ezgi Mola ve Birkan Sokullu ile tatile çıktı. Zor zamanlar geçiren ünlü oyuncuya destek olan Masumlar Apartmanı ekibi, Merve Dizdar’ın yeni yaşını da kutladı. Beraber keyifli vakit geçiren ve denizin tadını çıkaran üç dizi kardeşleri o anları sosyal medya hesaplarında da paylaşmayı ihmal etmedi. Üç yıldızı bir arada gören Masumlar Apartmanı hayranları ise o paylaşımlara beğeniler yağdırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz