Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı Çocuk mu Aldırdı? Merve Dizdar O Kişiden Kopamıyor, Şevval Şahin Ateş Püskürdü!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

26 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı Çocuk mu Aldırdı? Merve Dizdar O Kişiden Kopamıyor, Şevval Şahin Ateş Püskürdü!

Dedikodu kazanını kaynatmaya başlıyoruz, herkes odun kazanın altına odun atmaya hazır olsun! Bakalım bugün en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. Şeyma Subaşı ve Meedo Ayrıldı!

Şeyma Subaşı ve Meedo ayrıldı! Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu söyleyen, ardından bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı, bugün milli eniştemiz Meedo’yu Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı. Ayrıca birlikte oldukları fotoğrafları da kaldırdı. Sosyal medyada ise bu olayın yankıları sürüyor. Magazin hesapları birbirinden farklı iddialar ortaya atmaya devam ediyor. Aşağıda bu iddialardan biri var:

2. Şevval Şahin’den Marcus Açıklaması Geldi!

blank

Yeni sevgilisi Kerem Kamışlı’yı denize atan eski sevgilisi Marcus Aral hakkında ilk kez konuşan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, eski sevgilisine ateş püskürdü: “Öncelikle yaşanan olayın şoku içerisindeyim. Bazı şeyleri netleştirmem gerekiyor. Marcus’la olan ilişkimi haftalar önce Miami’de bitirdim. Aslında bundan çok öncesine dayanan kalp kırıklıklarım da oldu. Ama insanın tabii ki de kopma süreci o kadar kolay olmayabiliyor. Ayrılıktan sonra her şeyin sakin kalması, sorunsuz bir ayrılık olması umuduyla onu arkadaşım olarak görmeye devam ettim. O zamandan beri her gün benimle olan ilişkisine devam etmek istedi. Bana ve kararıma saygı göstermedi. Tehditler de başlayınca onu engellemek zorunda kaldım. Özel hayatımı bu kadar anlatmak benim için gerçekten hiç kolay olmasa da olay maalesef buralara geldi”

3. Survivor 2021 Şampiyonu Belli Oldu!

blank

Survivor 2021 sezonunun şampiyonu belli oldu! Aylar süren uzun maratonun ardından gönüllüler takımından Poyraz ve ünlüler takımından İsmail son ikiye kalan isimlerdi. Kıyasıya süren rekabetin sonucunda ise İsmail Balaban şampiyonluk kupasını kaldıran kişi oldu!

4. Merve Dizdar 35. Yaş Gününü Kutladı!

blank

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, geçtiğimiz günlerde 2018 yılında nikah masasına oturduğu Gürhan Altundaşar’la ayrılık kararı aldığını duyurmuştu. Ayrılık acısını üstünden hızlıca atan Merve Dizdar; 35. yaş gününü Masumlar Apartmanı’nındaki rol arkadaşları Birkan Sokullu ve Ezgi Mola’yla birlikte tatilde kutladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz