Serkan Öz Kızı Kiraz’ı İstemiyor! Eda ile Serkan’ın Yüzleşmesi Nasıl Sonuçlanacak: Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

27 Haziran 2021

Serkan Öz Kızı Kiraz’ı İstemiyor! Eda ile Serkan’ın Yüzleşmesi Nasıl Sonuçlanacak: Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Fragmanı

Son dönemin en sevilen projelerinden olan Sen Çal Kapımı tam gaz devam ediyor. Serkan Bolat Kiraz’ı sevebileccek mi? Eda tüm bu olanlar karşısında ne yapacak? Serkan ve Eda’nın yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak?

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Sen Çal Kapımı, şüphesiz bu sezonun en sevilen yapımlarından biriydi. Yolculuğuna kısa soluklu bir yaz dizisi olarak çıkan Sen Çal Kapımı, ilgi çekici konusu ve yıldız kadrosu ile tüm sezon boyunca yolculuğuna başarılı bir şekilde devam etti. Nefretin tutkulu bir aşka dönüşünü izlediğimiz bu hikaye Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in kusursuz uyumuyla birleşince tadından yenmez bir hal aldı tabii. Sezon boyunca fırtınalar estiren Sen Çal Kapımı yazın da reytingleri altüst ediyor.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yanında başrollerinde Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan gibi isimleri de izlediğimiz fenomen dizinin yeni bölümünde neler olacak gelin birlikte bakalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Serkan Eda’yı kazanmayı kafasına koydu. Eda’yı tekrar elde edebilmek için elinden geleni yapan Serkan, duygularını gizlemeye çalışan Eda’nın işini çok daha zorlaştırdı. Gerçeği Serkan’dan saklayan Eda, Kiraz ile Serkan’ın ilişkisini uzaktan gözlemlemeye başladı. Eğer Serkan ile Kiraz’ın yakınlaştığını ve aralarında bir bağ oluştuğunu görürse gerçeği açıklamaya karar verdi.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Eda ile yüzleştikten sonra gerçeği öğrenen Serkan Bolat, Kiraz’ı kabul edebilecek mi?

Yeni Bölüm Nefes Kesecek

Kiraz’ı bir türlü kabullenemeyen Serkan ne yapacak? Eda ile yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz