O da Estetik Güzeliymiş: Ada Masalı’nın Haziran’ı Ayça Ayşin Turan’ın Estetiksiz Haline İnanamayacaksınız!

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

O da Estetik Güzeliymiş: Ada Masalı’nın Haziran’ı Ayça Ayşin Turan’ın Estetiksiz Haline İnanamayacaksınız!

Güzelliği ile büyüleyen Ayça Ayşin Turan yıllar önce bambaşka bir görünüme sahipmiş. Geçirdiği estetik operasyonlar ile şimdilerde adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu, bakın yıllar içinde nasıl bir değişime uğramış!

Şimdilerde Ada Masalı Adlı Dizide Başrol Oyuncusu

Yaz aylarının vazgeçilmezi aşk dizileri, ekranlarda yer almaya devam ediyor! Ada Masalı adlı dizi de bunlardan birisi. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz‘un başrolerinde yer aldığı dizi büyük bir ilgi gördü. Dizideki güzelliğiyle ve tarzıyla büyüleyen Ayça Ayşin Turan kariyer hayatında emin adımlarla ilerliyor. İş hayatı kadar aşk hayatıyla da gündeme gelen güzelin şimdilerde ünlü bir isimle aşk yaşadığına dair iddialar magazin sayfalarında dolaşıyor.

Dizi Aşkı Gerçek mi Oldu?

Ada Masalı dizisinin çekimleri son sürat devam ediyor. Takipçilerin başrol oyuncuları ile ilgili ortaya attığı bir iddia ise magazin camiasının kafasını karıştırdı. İddiaya göre Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz aşk yaşıyor. Durumun doğruluğu ile ilgili taraflardan herhangi bir açıklama gelmedi fakat ikilinin yakın tavırları dikkat çekiyor. Tabii kızımız bu kadar güzel olunca böyle dedikoduların olması da gayet normal. Şimdilerde güzelliği ile baş döndüren Ayça Ayşin Turan aslında yıllar önce daha farklı bir görünüme sahipmiş. Yıllar içerisindeki değişimine şahitlik etmek için yer aldığı ilk projelere bakmak yetiyor.

Küçük Yaşlarından Beri Oyunculuk Yapıyor

Oyunculuk kariyerine Dinle Sevgili adlı günlük diziyle başlayan Ayça Ayşin Turan, uzun yıllardır ekranlarda gördüğümüz bir isim. Oyuncuyu o zamanlar yan rollerde izlesek de kısa sürede başrol olmayı başarmış. Güzel isim bunca yıldır ekranlarda olunca ondaki değişiklikler de hemen fark ediliyor tabii. Yüzündeki farklılıklar da gözden kaçacak gibi değil.

Eski Halini Görenler İnanamıyor!

blank

Çene yapısından elmacık kemiklerine kadar büyük fark olduğu görülüyor. 29 yaşındaki güzel oyuncu zaman içerisinde estetiğe başvuran ünlülerden biri. Estetikli hali ile estetiksiz hali arasında ciddi farklılıklar olduğu belli. Şimdilerde hem güzelliğiyle hem de fiziğiyle konuşulan oyuncu, estetik iddiaları karşısında ise sessizliğini koruyor. Oyuncu, ister estetikli ister estetiksiz her iki haliyle de çok duru bir güzelliğe sahip.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz