Magazin Dünyasının Sırlarını İfşa Ediyoruz! İşte Seda Sayan’dan Hülya Avşar’a Evlenmeden Hamile Kalan Ünlüler

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Magazin Dünyasının Sırlarını İfşa Ediyoruz! İşte Seda Sayan’dan Hülya Avşar’a Evlenmeden Hamile Kalan Ünlüler

Ünlüler dünyası her daim göz önünde. Ancak yalnızca magazine yansıdığı kadarı ile… Bir de kimsenin bilmediği, bilse de emin olamadığı sırlar var; ki onları da sizler için açığa çıkartıyoruz. İşte evlenmeden hamile kalan ünlüler listesi!

1- Seda Sayan

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, namı diğer kadırgalı, önce bebek sonra nikah akımının Türkiye’deki öncülerinden sayılabilir. Ünlü şarkıcı dönemin bilinen furtbolcularından Sinan Engin ile 1990 yılında Ankara’da dünyaevine girdi. O esnada Seda Sayan oğlu Oğulcan’a hamileydi. Ünlü çift 1995 yılında boşandı.

2-Gülben Ergen

blank

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, 8 yıl evli kaldığı eşi Mustafa Erdoğan ile yollarını ayırdıktan sonra Televizyoncu Erhan Çelik ile 2014 yılında evlendi. Evlendiği sırada ise Ergen, 4 aylık hamileydi. Gülben Ergen ile Erhan Çelik’in bu evliliği 2 yıl sürdü. Çift 2016 yılında birbirlerinden maddi manevi tazminat talebinde bulunmadan anlaşmalı olarak ayrıldı.

3- Deniz Akkaya

blank

Bir Zamanların göz kamaştıran mankeni Deniz Akkaya, 2008 yılının yaz aylarında aşk yaşadığı Efe Önbilgin’den hamile kalmış ve 2009 yılında kızı Ayşe’yi dünyaya getirdi. Evlenmeden çocuk sahibi olduğu için bir hayli eleştirilen Akkaya, Duymayan Kalmasın adlı programda eleştirilere şu şekilde cevap verdi: “Efe ile birbirimize çok aşıktık, ancak hiç anlaşamıyorduk. İlişkimiz bitse de aşkımız baki kaldı. Aşık olduğum bir adamdan çocuk sahibi olduğum için pişman değilim.”

4-Nurgül Yeşilçay

blank

2004 yılında yakın arkadaşı Cem Özer ile evlenen güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, imza attığı sırada 5 aylık hamileydi. Osman Nejat adını verdikleri oğulları 6 yaşına girdiğinde ise ünlü çift boşandı. İki medeni insan sözünü klişe olarak söylediklerini düşündüğümüz çift, gerçekten de öyle olduklarını zaman içerisinde gösterdi.

5-Ahu Yağtu

blank

Şu sıralar Kardeşlerim dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu, Biri Bizi Gözetliyor adlı programda sunuculuk yaptığı sırada Cem Yılmaz ile tanıştı. İyi arkadaş olan ikili 10 Mart 2012 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Evlenmeden önce 4,5 aylık hamile olan Ahu Yağtu 2012 yılının Ağustos ayında Kemal adını verdikleri oğlunu dünyaya getirdi. Çift 2013 yılının Aralık ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

6- Hülya Avşar

blank

Hülya Avşar, şarkıları, klipleri, filmleri ve dizileri kadar döneminin popüler isimleri ile yaşadığı aşklar sayesinde de adından sıkça söz ettirdi. Ünlü şarkıcı ve oyuncu 1997 yılında iş adamı Kaya Çilingiroğlu ile ikinci evliliğini yaptı. Evlendiği sırada kızı Zehra’ya 4 aylık hamile olan Avşar kızı, 2005 yılında ihanete uğraması sebebiyle eşinden tek celsede boşandı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz