O Hayat Benim 82. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

20 Şubat 2016
O Hayat Benim 82. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran O Hayat Benim dizisinde Bahar’ı zor anlar bekliyor. Donmuş bir gölün zayıf buz tabakaları üstünde ölümle savaşan Bahar oradayken, Arzu’nun Bahar’ın canına kast etmesi Ateş’in öfkelenmesine sebep olacak. Boşanma kararını da duyan Arzu artık kontrolden çıkmak üzeredir.

Bahar’a yaptıklarından sonra Arzu’yu durdurmak isteyen Hasret, bir anda hayal dahi edemeyeceği bir tehdit ile yüzleşmek zorunda kalır. Mahallede ise Hanife, Efsun ve Atahan’ın üvey kardeşleri annesi ile İlyas’ın arasını düzeltmek için seferber olurlar. Efsun’un butiği ise moda dünyasına girmek üzeredir. Fakat babasının Cevriye ile evlenmek üzere olduğunu öğrenen Efsun bir süre işlerine ara verecektir.

Dizinin yayınlanan son bölümünde Arda’nın elindeki silahın patlaması Atahanların hayatındaki tüm dengeleri değiştirmişti. Konak içerisinde ipleri eline alan Efsun artık dilediği gibi top koşturmaya başlamıştır. Kenan’ın mahallede çıkarttığı yangın ise beklenmeyen sonuçlara sebep olur. Bu olaylardan en çok etkilenecek kişi ise Muzaffer olmuştur.

Heyecan dolu sahneleri ile 21 Şubat Pazar akşamı Fox TV’de yayınlanacak olan O Hayat Benim dizisinin 82. bölümünü sakın kaçırmayın.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz