Kanal D’nin Yeni Dizisi Tatlı İntikam

Kanal D’nin Yeni Dizisi Tatlı İntikam

Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenen Tatlı İntikam dizisi romantik komedi türünde bir dizi olarak Kanal D ekranlarında seyircileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosu için görüşmeler devam ederken gelen haberlere göre, erkek başrol olarak Serkan Çayoğlu ile görüşmelerin devam ettiği söyleniyor.

Kanal D yönetiminin de ünlü oyuncuyu ikna edebilmek için araya girmesinden sonra Çayoğlu’nun sözleşme imzalamayı düşündüğünü söyleniyor.

Konusu tam olarak netleşmeyen dizinin aşk ve komedi içerikli olacağı düşünülüyor. Kiraz Mevsimi dizisindeki Ayaz karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu’nun senaryoyu okumadan sözleşmeyi imzalamak istememesi ise son günlerde ekibi zora sokuyor.

Bayan oyuncu başrol hazırlıkları da yapan dizi ekibinin Leyla Lydia Tuğutlu ile görüştüğü de söyleniyor. Tatlı İntikam dizisi için görüşme yapan Tuğutlu’nun dizi ekibine olumlu cevap verdiği ve sundukları teklifi kabul ettiği söyleniyor.

Miss Turkey 2008’de 1. olan ve sonra oyunculuğa başlayan Leyla Lydia Tuğutlu’yu Tatlı İntikam dizisinde Serkan Çayoğlu ile birlikte başrollerde göreceğiz.

Önümüzdeki bahar aylarında yayınlanması düşünülen dizi ile ilgili sızdırılan bilgiler şimdilik bunlar ile kısıtlı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz