O Hayat Benim Dizisinde Ayrılık Şoku!

admin

FOX

19 Temmuz 2016

O Hayat Benim Dizisinde Ayrılık Şoku!

Fox TV ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim dizisi 100. bölümü ile geçtiğimiz günlerde sezon finali yapmıştı. Sezon finalinin gelmesi ve senaryoda yapılan değişiklikler ile birlikte ise Ezgi Asaroğlu dizinin oyuncu kadrosundan ayrılmıştı. Dizinin hayranları ise bu haberin şokunu daha üzerlerinden atamadan yeni bir ayrılık haberi ile sarsıldılar.

Dizinin 3 yıllık yönetmenliğini yapan Hamdi Alkan'ın diziden ayrıldığı haberi sosyal medya platformlarında gündemin konusu oldu.

Hamdi Alkan Film Projesi için Kolları Sıvadı

Posta gazetesinde yer alan yeni bir habere göre Selen Görgüzel, dizinin yeni sezon bölümlerinde Cevriye karakterini canlandırmaya devam edecek. Yeni bir sinema filmi için çalışmalarını sürdüren Hamdi Alkan'ın Bodrum'da kampa girerek senaryo yazmaya başladığı ortaya çıktı.

Hamdi Alkan tarafından yönetilen O Hayat Benim dizisi 2014 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. 3 hafta önce yapılan sezon finalinde ayrılan Ezgi Asaoğlu ve Ahu Sungur ile birlikte Zerrin Sümerler ve Ayça Damgacı'da dizinin oyuncu kadrosundan ayrıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz