Diriliş Ertuğrul Dizisi Ekibi Darbe Girişimine Tepki Verdi

admin

TRT 1

19 Temmuz 2016

Diriliş Ertuğrul Dizisi Ekibi Darbe Girişimine Tepki Verdi

Her yeni bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Diriliş Ertuğrul dizisinin ekibi darbe girişimine karşı bir video yayınladılar. Ertuğrul karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan, ‘Demokrasimize karşı hain planlar yapanlara karşı geri adım atmayacağız.’ açıklamasını yaptı.

Artuk Bey karakterini canlandıran Ayberk Pekcan ise ‘Milletimiz ile omuz omuza dik duruyoruz.’ ifadelerini kullandı. Hayme Ana rolündeki Hülya Darcan ise, ‘Ülkemizde demokrasinin karşısında olan hiçbir girişime müsaade etmeyeceğiz.’ dedi.

İstikbalimizi çaldırmayacağız açıklamalarını yapan dizi ekibinden Doğan Alp karakterini canlandıran Cavit Çetin Güner ise, ‘İstikbalimiz bizlere emanettir. Onu kimseye çaldırmayacağız.’ dedi.

Dizinin ünlü yönetmeni Metin Günay ise, ‘Sokaklar, meydanlar ve mahalleler gördüğünüz üzere dolmaya başladı. Bu meydanları asla boş bırakmayacağız.’ açıklamasını yaptı. Sonsuza kadar adalet ve sonsuza kadar hürriyet istediklerini söyleyen dizi ekibi darbe girişimini kınadıklarını söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz