O Hayat Benim Dizisinde Duygusal Anlar

admin

FOX

28 Mayıs 2016

O Hayat Benim Dizisinde Duygusal Anlar

O Hayat Benim dizisi Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Dizinin 96. yeni bölümünde ise tehlike devam ederken, herkes cenazede bir araya gelmeye başlıyor. Affan’ın Efsun’a açmak üzere olduğu savaş ve herkesin bir araya geldiği cenaze tansiyonun daha da yükselmesine sebep olur.

Polis tüm olayların ardındaki ismin Affan olduğunu öğrendikten sonra oldukça karanlık bir geçmişe sahip olan bu adama dokunmaktan çekinmeye başlar. Kısmetsizler Mahallesi kendi intikamını alabilmek için artık polise de güvenmemek durumunda kalırlar.

Fox TV’de Pazar akşamı yayınlanacak olan dizide bir de ayrılık yaşanacak. Cemre karakterine hayat veren Ceyda Ateş adlı oyuncu dizinin sezon sonu bölümünde diziden ayrılacak. Pastel Film tarafından yapımcılığı üstlenen diziden ünlü oyuncunun ayrılacak olması ise sosyal medyada oyuncunun hayranları tarafından eleştirildi.

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş’in diziden ne tür bir senaryo ile ayrılacağı ise tam olarak bilinmiyor. Kaderine teslim olmak üzere olan Cemre’nin sürpriz bir şekilde sezon sonu finali bölümünde diziden ayrılacağı ve senaryodan çıkartılacağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz