O Hayat Benim Yeni Bölümünde Efsun Şoku

O Hayat Benim Yeni Bölümünde Efsun Şoku

Fox TV ekranlarında her bölümü ile izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatan O Hayat Benim dizisi 87. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yayınlanan yeni fragmanında ilginç sahneler ve sürprizler yer alıyor.

Efsun ve Sultan’ın Hanife’ye karşı düşman kesilmesi ve onun üzerine adeta bir kabus gibi çökmesi yeni bölümde yaşanacak olan ilginç olaylar arasında yer alıyor. Hanife, üzerindeki baskıya karşı artık dayanamayacak hale geldiği için pes etmek durumunda kalır. Ganimet ise Zeynep ile aralarındaki kötü olayların sonlanabilmesi için ölmeyi bile göze almıştır.

Bahar’ın tüm olaylara karşı dik durmaya çabalaması ve artık Atahan ile yaşamına devam etmek istemesi onun yeni adımlar atmasına yol açacaktır. Hülya ile Kenan’ın oyunlarından haberi olmayan Bahar, abisinin hayatında yer alabilmek isteyen her kadına karşı ketum tavırlarını da sürdürmektedir.

Bahar’ın artık arkasındaki tek destekçisi Ateş olacaktır. Fakat Ateş, Arzu’yu hayatından çıkartarak Bahar’a karşı sorumluluğunu daha da çoğaltmaktadır. Arzu ise Ateş’i kaybedeceğini anlayınca artık bu durumun bedelinin ödenmesi gerektiğini düşünerek harekete geçer.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz