Paramparça 55. Bölümünde Şok Gelişmeler Yaşanacak

admin

Star TV

28 Şubat 2016

Paramparça 55. Bölümünde Şok Gelişmeler Yaşanacak

Paramparça dizisindeki Dilara’nın aklı yeni bölümde iyice karışmaya başlayacak. Nikah salonunda Cihan’ı beklemekte olan Dilara, karşısında aniden Harun’u görünce bütün planları alt üst olur. Kilitlendiği yerden kurtulmak isteyen Cihan ve Ayşe’nin yolları ise tekrar kesişir. Dilara, Cihan ile evlenmesine rağmen Harun’un hala Dilara’ya karşı duyduğu aşktan vazgeçmeye niyeti yoktur.

Oynadığı oyunlar ile herkesin birbirine düşman olmasını sağlayan Hazal’ın bu kez hedefinde emektar Sema bulunmaktadır. Hazal’ın yeni hazırladığı planlar ve yalanları karşısında savunmasız kalan Sema ise evi terk etmek zorunda kalır. Diğer yandan uzun süredir hastanede ölüm kalım mücadelesi vermekte olan Candan gözlerini açmaya başlar. Fakat bu geri dönüş ile birlikte onu beklenmeyen sürprizler de karşılayacaktır.

Cihan’a ait olan ruhsatlı tabancanın Harun’un evinde kalması ise Rahmi Bey’in başının derde girmesine yol açar. Cihan bu durumu düzeltmek için harekete geçer ancak adeta bir kale gibi korunan evden o silahı alabilmek sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Olaylara dahil olan Ozan ise Özkan’dan eve giriş için ufak bir yardım alır. Fakat bu girişim olayları düzeltmek yerine daha da kötü bir noktaya sürükleyecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz