5 Yıllık Sevgilisi Buğrahan Tuncer’le Nişanlanan Eda Ece’nin Giydiği Tulumun Fiyatına Çok Şaşıracaksınız!

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2023

5 Yıllık Sevgilisi Buğrahan Tuncer’le Nişanlanan Eda Ece’nin Giydiği Tulumun Fiyatına Çok Şaşıracaksınız!

Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin yıldızlarından Eda Ece, dün gece 5 yıllık sevgilisi ünlü basketbolcu Buğrahan Tuncer’le aile arasındaki sade bir törenle nişanlandı. Nişan töreninden fotoğraflar paylaşan Eda Ece’nin beyazlar içindeki tulumu sosyal medya kullanıcılarının beğenisini topladı.

Güzel oyuncunun paylaştığı fotoğrafların altına “Maşallah mutluluk sizinle olsun” , “Allah tamamına erdirsin” , “Buğrahan dünyanın en şanslı adamlarından biri” gibi yorumlar geldi. Söz konusu Eda Ece olunca, giydiği tulumun fiyatı da oldukça merak edildi. Instagram kullanıcılarının stalkları sayesinde güzel oyuncunun giydiği tulumun 19.500 TL olduğunu öğrenmiş olduk.

Eda Ece, 5 Yıllık Sevgilisi Buğrahan Tuncer’le Nişanlandı!

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer’in ilişkisini bilmeyen yoktur. Bir ayrılıp bir barışan çiftimiz, sık sık Instagram’da birbirlerini engellediği için magazin gündeminden düşmüyordu. Son dönemlerde ilişkilerini oturtan çiftimiz ayrılık kararı almadan uzun süredir ilişkilerine devam ediyordu. Verdiği röportajlarda 30 yaşından sonra aile kurmanın daha bilinçli bir hareket olduğunu vurgulayan Eda Ece, dün gece Anadolu Efes’te forma giyen sevgilisiyle evlilik için ilk adımı atmış oldu.

Beyaz Tulumunun Fiyatı Ortaya Çıktı!

Nişan için aile arasında sade bir tören tercih eden Eda Ece, Instagram hesabından pek çok farklı poz paylaştı. Bu pozlar arasında sadece nişanlısı Buğrahan Tuncer yoktu, aynı zamanda ailesinin de mutlu gününde yanında olduğunu ifade etti. Beyaz detaylarla süslenen nişan organizasyonu, Eda Ece’nin ailesinin evinde gerçekleşti.

Nişan pastasından, güzel oyuncunun şık tuluma kadar beyazlığın hüküm sürdüğü nişan töreninde en çok Eda Ece’nin giydiği kıyafet merak edildi. Vakko markasına ait olan beyaz abiye tulum fiyatının 19.500 TL olduğunu ortaya çıktı. Sadelikten yana olan Eda Ece’nin takipçileri de güzel oyuncuyu çok beğendi ve güzel yorumlarını eksik etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz