O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel Bölümünde Giyilen Kıyafetler Dikkat Çekti! Herkes Siyahlar İçinde

Aleyna

TV8

1 Ocak 2021

O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel Bölümünde Giyilen Kıyafetler Dikkat Çekti! Herkes Siyahlar İçinde

O Ses Türkiye’nin tüm bölümleri güzel ama yılbaşı akşamları yayınlanan bölümleri bir başka oluyor. Pek çok insan yılbaşı akşamı TV8 ekranlarında O Ses Türkiye’nin birbirinden renkli konuklarını eğlenerek izliyor. Bu nedenle Acun Ilıcalı, bu yıl da ritüeli bozmayarak O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programını izleyiciyle buluşturdu. Jüri koltuğunda oturan Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk ve programı sunan Acun Ilıcalı’nın siyahlar içinde olması da dikkat çekti.

Zirveyi Kimseye Bırakmadı!

Programın bu yılki konukları her yıl olduğu gibi sanat camiasında önde gelen isimlerdendi. Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Hande Erçel, Kerem Bürsin, Hakan Çalhanoğlu, Ayça Ayşin Turan gibi sevilen sanatçılar hem eğlendirdi hem de geceye damgasını vurdu. O Ses Türkiye bu renkli konukları sayesinde gecenin en çok izlenen programı oldu.

O Ses Türkiye, her yıl olduğu gibi bu yıl da zirveye adını büyük harflerle yazdırarak reyting sıralamasında birinci sırada yer aldı.

Konuklar Böyle Eğlendirdi

Geceye damgasını vuran ikili Enis Arıkan ve Ezgi Mola oldu. Enis Arıkan Hadise’nin Düm Tek Tek şarkısını söyledi. Ezgi Mola da Ebru Gündeş’in jüri koltuğunda oturarak Enis’i eleştirdi. Ortaya komik görüntüler çıktı.

Diğer ikili ise Sen Çal Kapımı dizisinin göz bebekleri Hande Erçel ve Kerem Bürsin’di. Kerem Bürsin şarkı söyleyen Hande Erçel de jüri koltuğunda oturan taraftı. Kerem, Hande butona basıp döndükten sonra onu fark etmedi. Fark edince de şaşkınlığını gizleyemedi. Onlar da seyircileri bir hayli güldürdü!

Kıyafetler de Başka Bir Konu Oldu!

O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda oturan isimler hemen hemen her yıl aynı. Jüriler her yıl bölüm çekilmeden önce geceye özenle hazırlanarak ekran karşısına çıkıyor. Geçen yıl tüm jüri üyelerinin canlı ve hareketli kıyafetler giymesi çok konuşulmuştu. Özellikle Hadise’nin giydiği kırmızı elbise hala daha gündemde!

Bu yıl ise herkesin siyahlar içinde olması dikkat çekti. İzleyenler bu duruma şaşırdı. Aynı zamanda, “2020’yi geride bırakmamızın bir simgesi olabilir mi?” diye düşünenler de vardı! Elbette ki jüri üyelerimiz siyahlar içinde de olsa şıklığından ve asaletinden ödün vermedi! Beyazıt Öztürk’ün mavi kadife ceketi ise büyük beğeni topladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz