Her Şeye Rağmen Onlar Bir Aile! Eski Eşler Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Yeni Yıla Birlikte Girdi

Aleyna

Haberler

1 Ocak 2021

Her Şeye Rağmen Onlar Bir Aile! Eski Eşler Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Yeni Yıla Birlikte Girdi

2019 yılında boşanan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, yeni yıla kızları Ada’yla birlikte girdi. İşiten’in evinde bir araya gelen eski eşler takdir topladı.

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, yaşadıkları büyük aşkın etkisiyle sadece 3 ay içinde evlenmeye karar verip 2014 yılında dünya evine girdi. Hem de ailelerinin bile haberi olmayan bir yıldırım nikahıyla! İki sene sonra da kızları Ada’yı kucaklarına aldılar.

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten

Instagram’da verdikleri aşk pozları ve mutlu aile hayatlarıyla gençlerin idolü haline gelen oyuncu çift, 2019’da herkesi şaşırtan bir karar aldı. Boşanacaklarını açıklayan çift herkesi hayrete düşürdü çünkü daha bir ay önce her şey yolunda görünüyordu!

Sevgi Dolu Boşanma Açıklamaları!

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, Instagram hesaplarında ayrı ayrı metinler yazarak boşanacaklarını açıkladı. Hem de okuyanın kalbini eriten bir şekilde!

blank

Eski eşine “Melis’im, kalbi güzelim, yol arkadaşım, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım” diyen Kaygılaroğlu büyük takdir topladı. Ne de olsa kuru bir açıklama ya da aylarca gündemden düşmeyen boşanma davalarına alışkındık, ortası yoktu. Hele bu kadar medeni bir açıklama neredeyse hiç yoktu!

Melis İşiten de “Biz her zaman olduğu gibi kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz” dedi. Sözünü de tuttu! Çocukları için düzenli olarak bir araya gelmeye devam ettiler. Hatta Ada’nın dördüncü doğum gününü hep beraber kutlayarak Instagram’a fotoğraflar attılar.

Yeni Yıla Beraber Girdiler!

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, yeni yıla kızları Ada ile beraber İşiten’in evinde girdi. “Medeniyet şovu” olarak tanımlanan bu olay büyük takdir topladı.

Uraz Kaygılaroğlu, kızı Ada’nın kendisini süslediği anları paylaşarak takipçilerini güldürdü. Melis İşiten’le beraber Ada’yla oyunlar oynaması da ikilinin takipçilerini mutlu etti.

Ne de olsa boşanırken çocuğunu kullanmaya çalışan ya da çocuğu için bile olsa bir araya gelmeyen insanlar normal kabul ediliyor. Medeni şekilde ayrılan ve çocuğuyla hep beraber eğlenebilen insanlar bizim için “anormal”. Dileriz, bu “anormal” aile hayatlarına mutlu mesut devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz