Melisa Döngel, Afra Saraçoğlu’na “Güzel Değil” Denilen Gönderiyi Beğendiği İçin Özür Diledi!

Aleyna

Haberler

27 Temmuz 2023

Melisa Döngel, Afra Saraçoğlu’na “Güzel Değil” Denilen Gönderiyi Beğendiği İçin Özür Diledi!

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu son olarak Star TV’de yayınlanan “Yalı Çapkını” dizisinde canlandırdığı ‘Seyran’ karakteriyle büyük beğeni topladı. Ancak güzel oyuncu sadece yeteneğiyle değil aynı zamanda son zamanlarda aşk hayatıyla da gündemde yer almaya başladı. Dizide birlikte rol aldığı partneri Mert Ramazan Demir ile geçtiğimiz günlerde dudak dudağa görüntülenen Afra Saraçoğlu, böylelikle uzun süredir süregelen aşk iddialarını doğrulamış oldu. Bu durum, medya ve sosyal medya kullanıcıları arasında büyük ilgi ve merak uyandırdı.

Ancak bugün ortaya çıkan bir beğeni sosyal medyayı karıştırdı. Melisa Döngel’in Afra Saraçoğlu hakkında yapılan “Kızın her yeri güzel ama kız asla güzel değil” şeklindeki gönderiyi beğenmesi tartışmaları beraberinde getirdi. Afra Saraçoğlu sessizliğini korurken, ünlü güzelin fanları Melisa Döngel’i linçlemeye başladı. Melisa Döngel ise Instagram hesabından yaptığı açıklama ile özür diledi.

Melisa Döngel’den Özür Mesajı Geldi!

Geçtiğimiz günlerde rapçi Sefo ile yollarını ayıran ve ardından teknik direktör Sergen Yalçın ile aşk yaşamaya başladığı iddiası ile gündeme gelen Melisa Döngel, meslektaşı Afra Saraçoğlu hakkında yapılan bir paylaşımı beğendi. Söz konusu olan paylaşımda Afra Saraçoğlu hakkında “Kızın her yeri çok güzel ama kız asla güzel değil” yorumu yapılmıştı. Bu gönderiyi beğendiği ortaya çıkan Melisa Döngel, Afra Saraçoğlu’nun fanları tarafından ağır eleştirilere maruz kaldı.

blank

Pek çok kişi Melisa Döngel’in estetik güzeli olduğunu ve Afra’nın kendisinden çok daha güzel olduğunu ifade etti. Bu yorumlara maruz kalan Melisa Döngel sosyal medyadan gelen tepkiler sonrası, “Yanlışlıkla beğendim” diyerek özür diledi. Döngel açıklamasında “Ben bir kadının çirkin olduğunu söyleyen gönderiyi beğenecek kadar kötü kalpli değilim” diyerek kendini savundu, bakalım Afra Saraçoğlu’ndan bu olaya karşı yanıt gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz