Bülent Şakrak ve Hazal Kaya’dan Takipçilerini Güldüren Fotoğraf!

Aleyna

Haberler

19 Ekim 2020

Bülent Şakrak ve Hazal Kaya’dan Takipçilerini Güldüren Fotoğraf!

Bülent Şakrak, yakın arkadaşı Hazal Kaya ile esprili bir fotoğraf paylaştı. Şakrak, yeğeni Erkan Kolçak Köstendil’e de laf attı.

Ünlü oyuncular Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci, çocukları Melisa ve Okan Ali ile birlikte mutlu bir hayat yaşıyor. Ünlü çiftin yakın arkadaşları Ali Atay ve Hazal Kaya da oğulları Fikret Ali’nin doğumundan sonra Şakrak ve ve Düvenci’ye komşu oldu. Bu sayede, sıkı dostların arkadaşlık bağları daha da güçlendi ve çocuklarını beraber büyütmeye başladılar. Set saatleri hariç neredeyse tüm vakitlerini beraber geçiren dostlara, Şakrak’ın yeğeni Erkan Kolçak Köstendil de sık sık eşlik ediyor.

Geniş Aile!

Hazal Kaya, Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak ve Ali Atay

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, nikahlarına çok az sayıda kişiyi davet etti. Hazal Kaya ve Ali Atay çifti de davetliler arasındaydı. O zamandan beri aralarındaki bağlar kuvvetlenen sıkı dostlar tatile bile beraber gidiyor.

Ali Atay, Hazal Kaya, Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak ve çocukları

Beraber geçirdikleri zamanları sık sık sosyal medyadan paylaşan çiftler büyük ilgi çekiyor. Oyuncuların fotoğraflarının altına “geniş aile” yorumları yağıyor.

Ailenin Yeni Üyesi Marsel!

Bülent Şakrak’ın yeğeni ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ve eşi Cansu Tosun da bu geniş ailenin bir parçası. Üç ay önce çiftin oğulları Marsel’in doğmasıyla onu da sık sık fotoğraflarda görmeye başladık.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Babalar ve oğulları..? #okanAli #fiko #marsel

Bülent Şakrak (@bulentsakrak_)'in paylaştığı bir gönderi ()

Mesafeler Engel Olamadı!

Bu sezon Sefirin Kızı dizisinde oynayan Bülent Şakrak çekimler için yılın büyük kısmını Bodrum’da geçirmek zorunda kaldı. Ceyda Düvenci de tüm düzenini değiştirerek eşinin peşinden gitti ve takdir topladı. Şakrak’ın dün yaptığı paylaşımdan anlaşılan o ki, mesafeler Hazal Kaya ve Ali Atay’la olan dostluklarına da engel olamamış!

Bülent Şakrak, Hazal Kaya ile pozunu İstanbul’un kalbi sayılan Taksim’in eğlenceli günlerini yad eden bir espriyle paylaştı. Ünlü oyuncu fotoğrafa Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Ali Atay ve Ceyda Düvenci’yi de etiketleyerek bağlarının kopmadığını gösterdi. Aralarında Demet Evgar, Burcu Kara, Nur Fettahoğlu, Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin de olduğu binlerce kişi fotoğrafa yorumlar yağdırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz