Deniz Akkaya’dan Coşkun Sabah’a Yanıt Gecikmedi! “Göbeği Seksi Bir Şey Sanmasınlar”

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Deniz Akkaya’dan Coşkun Sabah’a Yanıt Gecikmedi! “Göbeği Seksi Bir Şey Sanmasınlar”

Yaptığı açıklamalarla tepki çeken Coşkun Sabah’a Deniz Akkaya’dan çok iddialı bir yanıt geldi!

Olay Nasıl Başladı?

Yeni şarkısına klip çekme hazırlığında olan Coşkun Sabah’ın açıklamaları gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Klip çekiminin öncesinde basın toplantısı düzenleyen Sabah, “Bekarlık bana göre değilmiş. Çok zormuş. Evlenmek istiyorum ve evleneceğim.” açıklamasıyla herkesi şaşırtmıştı.

Kriterlerini Belirledi

blank

Coşkun Sabah’ın okların hedefi haline gelmesine sebep olan elbette ki bu açıklamaları değildi. “Evde hanımın yemek hazır diye seslenmesini özledim.” diyen ünlü şarkıcının eş kriterlerini açıklaması herkesi şaşırtan noktaydı. 68 yaşındaki Coşkun Sabah, “Hücre yaşım 49-50. O yüzden yanımda 35-40 yaşında biri olmalı. Müzisyenlik yapmalı ve çok iyi yemek yapmalı.” yorumu ile tepkilerin odağı oldu.

Deniz Akkaya’dan Sabah’a Tepki

blank

Kendisinden neredeyse 30-35 yaş daha genç biriyle evlenmek isteyen Coşkun Sabah’a Deniz Akkaya tepkisiz kalamadı. Akkaya, Instagram hesabından “Vallahi bizim de beylerden beklentilerimiz var. Öncelikle saçı mavi siyaha boyamasınlar. Göbeği de seksi bir şey sanmasınlar.” açıklamasıyla Sabah’a tepkisini dile getirdi.

“Kavga Sebebi”

blank

Deniz Akkaya yaptığı bu açıklamalarla, Coşkun Sabah’ın uzun yıllardır saçlarını boyatmasına ve fazla kilolarına göndermelerde bulundu. Bazıları Akkaya’nın açıklamalarının çok sert olduğu ve kavgada dahi söylenmeyeceği yorumunu alırken, Akkaya’ya destek verenler de oldu. Özellikle hemcinsleri, Akkaya’nın açıklamalarının çok yerinde olduğunu savundu.

Evlilik Teklifi Yağıyor

blank

Her ne kadar, Coşkun Sabah’ın yaptığı açıklamalar karşı cinsin tepkisini çekmiş olsa da, Sabah’a açıklamaların ardından binlerce teklif de yağmaya başlamış. Ancak, Coşkun sabah evlenmek için bir kişinin aklında olduğunu belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz