Dünkü Bölümde Yaşanan “Anne Terliği” Olayı Sosyal Medyayı Yıkmıştı! Esra Erol’dan Açıklama Geldi: “Şiddete karşıyız…”

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Dünkü Bölümde Yaşanan “Anne Terliği” Olayı Sosyal Medyayı Yıkmıştı! Esra Erol’dan Açıklama Geldi: “Şiddete karşıyız…”

Sevilen program “Esra Erol’da”, dün Türk televizyon tarihinin en efsane kapanışlarından birine sahne oldu. Esra Erol, çareyi “anne terliğinde” bulan Hayriye hanımla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldı.

Esra Erol

ATV’nin sevilen programı “Esra Erol’da”, hayatın içinden dramatik öyküleri ekrana taşımaya ve çözüm aramaya devam ediyor. Programın son döneminde en çok dikkat çeken kişi eşi ve sevgilisiyle aynı evde yaşayan Salih Kaya’ydı!

Esra Erol

Bu olay Hayriye Uysal’ın kızı Nilüfer’i aramak için programa katılmasıyla ortaya çıktı. Sonrasında Salih Kaya, sevgilisi Nilüfer Uysal ve eşi Mevla Kaya ile programa katıldı! Aynı evde yaşayan bu insanların maceraları günlerdir Türkiye’yi ekran başına topluyor. Sonunda olaylar o kadar tırmandı ki, canlı yayında kavgalar çıktı. Hayriye Uysal sinir krizi geçirince Salih Kaya stüdyodan kovuldu!

Eşi ve sevgilisiyle aynı evde yaşayan ve pişkin pişkin bunu anlatan Salih Kaya, bu olaydan sonra Türkiye’nin gündemine oturdu. Twitter’da trendler listesinden düşmeyen Esra Erol’un programı dün çoğu insana tanıdık gelecek bir “anne terliğiyle” son buldu!

“Terliğe engel olamıyorum”

Olay bu kadar çetrefilli olunca stüdyoda gerginlik bir türlü bitmiyor. Dünkü bölümde Salih Kaya eşinden özür diledi ve boşanmak istemediğini söyledi. Ama sevgilisi Nilüfer ayrılık kararına direnince Hayriye Uysal öfkeden deliye döndü!

Hayriye Uysal, kızı Nilüfer’in hala Salih Kaya ve eşiyle aynı evde yaşamak istediğini duyunca çıldırdı. Öfkesine hakim olamayıp Salih’e terlik fırlattı, üstelik tam da program biterken! Böylece, “Esra Erol’da” televizyon tarihinin en efsane kapanışlarından birini yaşadı.

“Terliğe hakim olamadım”

Esra Erol

Esra Erol programın ardından o anları Instagram hesabından paylaştı. “Hayriye teyzenin terliğine hakim olamıyorum” diyen Esra Erol, şunu da eklemeyi ihmal etmedi: “Şiddete karşıyız!

Hayriye Uysal’ın kızı Nilüfer artık programa çıkmayacağını söylemişti. Acaba bu durumda Hayriye Uysal gelmeye devam eder mi? Umarız gelir çünkü sosyal medya terlik kavgasının tekrar yaşanmasını dört gözle bekliyor!

Saatlerce Gündemden Düşmedi

“Bu kadar olmaz” dedirten olaylara kavga ve anne terliği de eklenince Esra Erol’un programı saatlerce trendler listesinden inmedi. İşte konu hakkında yapılan bazı yorumlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz