Şeyma Subaşı, Meedo ile Evlendikten Sonra Çalışma Hayatına Atıldı: Paralar Suyunu mu Çekti?

Aleyna

Haberler

22 Mayıs 2023

Şeyma Subaşı, Meedo ile Evlendikten Sonra Çalışma Hayatına Atıldı: Paralar Suyunu mu Çekti?

Geçtiğimiz ay 3 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Meedo ile şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Şeyma Subaşı, evlenir evlenmez soluğu Japonya’da aldı. Dünyada adım atılmadık yer bırakmamaya yemin eden güzelimiz artık denize ve güneşe doyduğu için balayında Asya taraflarında karar kıldı ve arkadaşlarıyla birlikte Japonya’da güzel bir tatilin tadını çıkartıyor. Geçtiğimiz günlerde lüks kıyafetlerin kiralandığı bir markanın reklam yüzü olan güzelimiz, Instagram storylerinden artık eskisi kadar paylaşım yapmıyor. Bunun en büyük sebebi ise Instagram’ın ücretli abonelik sistemi! Artık eğlenceli storylerini sadece aboneleriyle paylaşan Şeyma Subaşı, bugün yine kendi reklamını yaparak takipçilerine eğer abone olurlarsa hediye vereceğini söyledi!

Şeyma Subaşı Çalışma Hayatına Atıldı!

Şeyma Subaşı, Fas’ın Marakeş şehrinde büyüleyici bir düğünle evlenir evlenmez çalışma hayatına atıldı. Bildiğiniz gibi güzel fenomenimiz Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra 125 bin TL’lik nafakasından da oldu. Bu durum Şeyma’yı rahatsız etmiş olacak ki, Instagram’ın ücretli üyelik modelinden para kazanmaya çalışıyor. Hatta takipçileri aylık 169 TL ödeme yapsın diye hediyeler vereceğini de ifade ediyor. Geçtiğimiz günlerce lüks kıyafetlerin kiralandığı bir markanın reklam yüzü olan Şeyma, bugün de takipçilerini abonelik sistemine katmak için reklamını yapmaya devam etti;

“Herkese merhaba! Bu konuda çok dm geliyor tekrar hatırlatayım dedim. Neden az hikaye görüyoruz diyorsunuz ama daha önce dediğim gibi özel anlarımı abonelerimle paylaşıyorum 🙂 Biz orada çok eğleniyoruz bu arada. Çok hediye istiyorsunuz ama daha önce söz verdiğim gibi abone ücretlerinin bir kısmını abonelerime özel hediyeler ve eğlenceli geziler ile geri vermek istedim. Neden derseniz orada çok daha rahat hissediyorum çünkü abonelerim sosyal medya arkadaşlarım olmuş ve tabi ki yakın arkadaşlarım da orada Yani eğlenceye katılmak istiyorsan, ne yapacağını biliyorsun. 🙂 ve bu arada önümüzdeki ay ilk büyük hediyemi vereceğim bu yüzden bu fırsatı kaybetmeyin ve abone olun”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz