Önce Beğenmedi Sonra Defalarca Söyledi! Demet Akalın Serdar Ortaç Şarkıları Konusunda Fena Çuvallamış

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Önce Beğenmedi Sonra Defalarca Söyledi! Demet Akalın Serdar Ortaç Şarkıları Konusunda Fena Çuvallamış

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, şarkı seçimi konusunda büyük bir hata yapmış! Eski dostu Serdar Ortaç’ın en sevilen şarkılarından “Dansöz”e “Patlamaz” demiş.

Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, arada sponsorlar sayesinde tatillere çıkıp, kalan vaktinde de sponsorlardan gelen kıyafetleri giyerek programını sunmaya devam ediyor! Şaka bir yana, Demet Akalın, “ortisi” Alişan’la birlikte her gün “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”ı sunmaya devam ediyor. İki şarkıcının sunduğu programdan da müzik eksik olmuyor tabii ki!

Sürekli şarkılar söyleyen ikili, zaman zaman da müzikle ilgili anılarını paylaşıyor. Demet Akalın’ın son anlattığı anılardan biri de eski dostu ve kariyerinde önemli katkıları olan Serdar Ortaç’la ilgiliydi.

“Bittim” Şarkısı Ona Ait!

Demet Akalın

Demet Akalın, 2000’li yılların başında eski sevgilisi İbrahim Kutluay’dan büyük bir darbe yemiş ve çareyi işine sarılmakta bulmuştu. O dönemde, ilk albümünü 1996’da çıkarsa da pek varlık gösteremeyen, sahne performansları sayesinde para kazanan bir şarkıcıydı.

Demet Akalın

2003’teki “Unuttum” sayesinde yavaş yavaş adını duyurmaya başlamıştı. Bir sene sonra gelen “Banane” albümü ve “Bittim” şarkısı ise kariyerindeki ilk zirveyi görmesini sağladı.

Ona bu başarıyı getiren “Bittim” şarkısı Serdar Ortaç’a aitti. Ama önceleri, Serdar Ortaç şarkıya bayılan Demet Akalın’ı “Kendim söyleyeceğim” diyerek reddetti. Ama para bu kapıyı da açtı ve Demet Akalın bu şarkıyla patladı! O günden beri de sektörde iyi şarkı seçmesiyle tanınıyor.

Ama Her Zaman İyi Seçemiyor

Demet Akalın Serdar Ortaç

Demet Akalın’ın da hataları oluyor tabii ki! Serdar Ortaç, 2006 yılında büyük hitlerle dolu “Mesafe” albümünü çıkardı.

Hitlerle dolu bu albümün en sevilen şarkısı “Dansöz” oldu. Bu şarkı sayesinde artık “Binlerce dansöz var” diye bir deyim bile oluştu. Ama Serdar Ortaç bu şarkıyı dinlettiğinde, Demet Akalın “Patlamaz” demiş!

Kıssadan hisse, en güvendiğiniz dostlarınız bile yanılabilir. İyi şarkı seçmesiyle bilinen ve kariyerini büyük ölçüde buna borçlu olan Demet Akalın bile zaman zaman patlayabiliyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz