Naci Kafaları Karıştırdı! Ezgi Mola ve Tansel Öngel’in Paylaşımı Masumlar Apartmanı İzleyicilerini Şaşırttı

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Naci Kafaları Karıştırdı! Ezgi Mola ve Tansel Öngel’in Paylaşımı Masumlar Apartmanı İzleyicilerini Şaşırttı

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, “Masumlar Apartmanı”nın Naci’si Tansel Öngel’in diziden ayrılması meselesine açıklık getirdi. Naci bu kez gerçekten gitmiş olabilir!

Ezgi Mola

Başarılı oyuncu Ezgi Mola, uzun bir aradan sonra dizi setlerine “Masumlar Apartmanı” ile döndü. Çünkü bu dizi Ezgi Mola’nın hep beklediği tarzda, sıra dışı bir işti. Ünlü oyuncunun beklediğine fazlasıyla değdi. “Masumlar Apartmanı”, neredeyse ilk bölümünden beri rating listelerinin birincisi oluyor.

Ezgi Mola

Ezgi Mola, dizide korkunç bir çocukluk geçiren, bunun sonucu olarak da bazı takıntılar geliştiren, evden çıkamayan ve çevresindekilere hayatı zindan etmeye başlayan Safiye’yi oynuyor. Safiye’yi biraz olsun iyileştiren tek şey de aşk gibi görünüyor!

Naci Geri Döndü

Ezgi Mola Tansel Öngel

Ezgi Mola’nın oynadığı Safiye karakteri, gençlik aşkı Naci’ye kavuşamayan, hatta onun öldüğünü zanneden ve bu konudan kendisini sorumlu tutan biri. Ama senaristler Safiye’ye kıyak geçti, Naci’yi diziye geri döndürdü! Bu da, dizide romantizmin doruk noktasına çıkmasını sağladı. Safiye-Naci aşkı için sete onların okuduğu şiirlerin olduğu hediyeler bile gönderildi!

Ama izleyicinin gönlüne taht kuran Naci, ölümcül derecede hastaydı. Bu yüzden, Safiye’ye acı çektirmemek için geçen haftaki bölümde İstanbul’dan ayrıldı. Ama dün akşam izleyicileri bir sürpriz bekliyordu!

Dün akşamki bölümde Naci geri döndü. Ama bu kez Safiye isyan etti ve Naci defterini kapattığını söyledi.

Bu sahneye rağmen seyircilerin kafası epey karıştı. Çünkü Naci sürekli gidip geri dönüyordu! Nihayet, bu meseleye Ezgi Mola açıklık getirdi.

“Unutama beni”

Ezgi Mola Tansel Öngel

Ezgi Mola, Naci’yi oynayan Tansel Öngel’le son bölümden bir fotoğraf paylaştı ve “Unutama beni” yazdı. Bu paylaşıma bakarsak Naci bir daha dönmeyecek gibi görünüyor!

Ama senaristlerin işi belli olmaz. Birkaç hafta sonra Naci’yi yine fragmanlarda görebiliriz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz