Hamile Olduğunu Bile Bile Sandalyeyle Saldırdım! Masumiyet 6. Bölüm Fragmanında İlginç İtiraf

Aleyna

FOX

25 Mart 2021

Hamile Olduğunu Bile Bile Sandalyeyle Saldırdım! Masumiyet 6. Bölüm Fragmanında İlginç İtiraf

FOX TV ekranları ile izleyicilerle buluşan ve başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ gibi isimlerin yer aldığı Masumiyet son bölümde Ela için sır perdeleri aralanıyor. İşte son bölümde yaşananlar ve 6. Bölüm fragmanı!

Ela Hatırlamaya Başlıyor

masumiyet-ela-ilayda-alişan

Ela ve İlker’in olay yerinde yüzleşmelerinin ardından Ela için bazı eksik parçalar yerini bulmaya başlar. Diğer yandan ise İrem’in intihar kozu onun elini de İlker’e karşı güçlendirir. Hatta bu intihar girişimi nedeniyle Ela yine hedefteki isim olur. Mahkeme günü geldiğinde Ela İlker’in başına sandalye ile vurduğunu ancak devamını getirenin o olmadığına emin olduğunu söyler.

Ela Hamileliğini Hatırlar

masumiyet - ela - ilker

Hale ve İlker cephesi buna çok sevinirken Ela’nın annesi Bahar bu duruma çok sinirlenir. Ilgaz ailesi ise yaşanan bu beklenmedik gelişmeyi hemen kutlamaya kalkar. Bu kutlamayı anlayamayan Harun ise İlker’i bir kadının başına sandalye vuran adam olarak itham eder. Tam o sırada Ela’nın gelerek İlker’e bebeğinin katili olduğunu söylemesi işleri değiştirir.

Adalet İstiyorum

Hamile olduğunu ve yaşadığı şiddet yüzünden bebeğini kaybettiğini hatırlayan Ela Ilgazların evine gelerek doğmamış bebeği için de adalet istediğini söyler. Kimse buna inanmak istemezken İlker her şeyi itiraf eder. Yeni bölümde Ilgazlar cephesini bekleyen oldukça zor bir süreç bekliyor gibi görünüyor.        

        

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz