Önce Fazıl Say Şimdi de Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik: Süleyman Soylu’nun Canlı Yayına Ünlülerden Yanıt!

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Önce Fazıl Say Şimdi de Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik: Süleyman Soylu’nun Canlı Yayına Ünlülerden Yanıt!

Ünlü mafya patronu Sedat Peker’in Youtube’a yüklediği videolar son dönemde ülke gündemini derinden sarsmayı başardı. Birçok iddia ile birlikte ülkeyi yerinden oynatan Sedat Peker’in hedefindeki isim ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu! Şu ana kadar Youtube’a 7 video yükleyen Sedat Peker’in videoları ünlü IMDB sitesinde de kendine yer buldu ve toplamda 9,9 puan almayı başardı.

Sedat Peker Ortalığı Karıştırdı!

Dün akşam ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sedat Peker’in söylediklerine yanıt vermek için Habertürk’ün canlı yayınına katıldı ve soruları cevaplandırdı. Ünlü mafya patronu Sedat Peker’in açıklamaları kadar Süleyman Soylu’nun da iddialar hakkında vereceği cevap ilgiliyle takip edildi. Sedat Peker’in en büyük iddiası ise bir dönem Başbakanlık yapmış Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım’ın uyuşturucu kaçakçılığı yaptığıydı!

blank

Habertürk’ün canlı yayınına katılan Süleyman Soylu’nun söyledikleri pek tatmin edici olmadı! Sosyal medyadan özellikle de Twitter ve Ekşi Sözlük’ten eleştirilerin odağı olan Süleyman Soylu, söylenenlere göre sorulara yanıt vermek yerine sadece geçiştirmiş. İçişleri Bakanı’nın bu tavrı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Pek çok kişi Süleyman Soylu hakkında ağır konuşmaktan geri durmadı. Bu kişilerden bazıları ise ünlüler camiasındandı!

blank

Tepkiler Gecikmedi!

Ünlü piyanist Fazıl Say Instagram’da bir gönderisi paylaştı ve Süleyman Soylu hakkındaki görüşlerini takipçileriyle paylaştı; “Dün HT’deki programda, Bakan Soylu, hiç kimseyi ilgilendirmeyen, sıkıcı, uzun cevaplar ve kendini övmecelerle 3 saat geçirdi. Hiç bir soruya cevap vermedi, kaale bile almadı.. Güya.. Gazeteciler, akıl ile ve ters köşe vuruşlar ile, onun ‘başka konu anlatma’ taktiğini bozmayı deneyemediler bile. Bir noktada ‘Kendinizi yalnız hissediyor musunuz ?’ sorusu oldu, o an kendimi düşündüm, bakanı bilemedim ama ‘ben hissediyorum’ kardeşim; olan biteni seyreden 85 milyon insanın yalnızlıklarıdır, hatta çaresizliğidir… Filler ve Çimen çağı demek!! Bir vatandaş olarak, üzülmemek elde değil.”

blank

Kısa sürede birçok yorum ve beğeni alan Fazıl Say’dan sonra Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik de ünlü piyanistin gönderisini storysinde paylaşarak destek verdi!

Benzer Haberler

Hikmet 25 Mayıs 2021

Sayın bakan ,soruları geçiştirmedi. Dikkatle dinleseydiler,bunu anlarlardı. Hepsine cevap verdi.Tek kusuru kendinden,kendi yaptıklarından bahsetmeyi seviyor. Konu dışına çıkıyor.Bazı ayrıntılar gereksizdi. O zaman da verdiği cevapları kaçırabiliyorsunuz.

Yasin 25 Mayıs 2021

İşlerine gelmeyen herşey de böyle şimdi irtibatta olduğu da ortaya çıktı bakalım bunu nasıl örtbas edeceksiniz bu zamana kadar herşey de ismi geçen herkesin bakanlık vb işlerden açığa alınması soruşturmalar bitene kadar ya da istifa etmesi gerek TÜRK milleti olarak beklediğimiz budur ..

Saniye yıldırım 26 Mayıs 2021

Ülkemizin bu kadar ilerlemesi birilerini neden rahatsız ediyor bakanı neden iyi dinlemediler acaba sanat camiası toplumda cahilliklerini kapatmak için dinlemeden okumadan yazıp destek veriyor olsun bizler soylunun doğrularını ve proğramda soruları net ve doğru olarak gerekeni söyledi katil İsrail’in soy kırımı için birleşelim asılsız mafya bozuntusunun sözlerine itibarda değil

Filiz Demirsöz 26 Mayıs 2021

Sedat Pakeri dinlemeye devam et Biricik beraber dizide çekerseniz zira artık seni izlemiyoruz sıkıcısın

Murat karagac 27 Mayıs 2021

Kendini bilmez in biri mafya bozuntusu koskoca devletin bakanına şantaj yapıyor Yahudi’nin kılıcını sallıyor sizingibi kendini bilmezler de ona yalakalık yapıyor devletten korkmuyor mafya bozuntusundan korkuyorsunuz bu ülkeyi bölmek için herturlu şerefsizlik lere baş vuran terörist lerden ne farkımız var bu vatan ,i bu bayrağı TC tını beyenmeyen siktirsin gitsin İSRAİLE yahudi yandaşları

Yeter 27 Mayıs 2021

Yeter artık gidin bu ülkeden.

Yalnız kurt 27 Mayıs 2021

Fazıl Say sen programı nerenle izledin acaba tüm sorulara cevap verdi soylu siz işinizi yapın camdaki kız Nalan mısın ne p.ok sun sen işini o küçük aklınla boyunu aşan işlerle uğraşma

Yorum Yaz