Masumiyet Dizisi Bitti Filtre Düştü! Hülya Avşar’ın Filtresiz Fotoğrafını Görenler Linç Başlattı

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Masumiyet Dizisi Bitti Filtre Düştü! Hülya Avşar’ın Filtresiz Fotoğrafını Görenler Linç Başlattı

Masumiyet’in Hale Ilgaz’ı Hülya Avşar magazin gündemine damga vurdu! Rol arkadaşları İlayda Alişan ve Deniz Işın ile fotoğrafı Masumiyet dizisinin sayfasında paylaşılan Avşar kızı linçe uğradı.

Skandalları Bitmedi!

Masumiyet dizisi ile çok kouşulan Hülya Avşar’ın skandalları bitmek bilmedi. Öncelikle dizide eşi İsmail Ilgaz’ı canlandıran Ertuğrul Postoğlu’nun çenesine verdiği hasar ile gündeme gelmişti. Tokat sahnesinde açıyı ve gücünü ayarlayamayarak Postoğlu’nun çenesini çıkartan Avşar, hem izleyiciler tarafından hem de usta oyuncular tarafından ‘eğitimsiz’ şeklinde eleştirildi.

blank

Tokat skandalının ardından Avşar kızının yapım şirketini bastığı iddiası ortaya atıldı. İddialara göre, dizinin 13. bölümde final yapacağının açıklanmasının ardından Hülya Avşar yapım şirketini bastı ve Faruk Turgut’a “Beni 13 bölüm için mi ikna ettiniz” şeklinde çıkıştı. Bunun üzerine yapım şirketi kanal ile görüşerek dizinin gününü değiştirdi. Ancak bu hamle de diziyi kurtaramadı ve Masumiyet dizisi bu hafta yayınlanan 13. bölümü ile final yaptı.

Final Geldi Filtre Gitti!

Finalin ardından sosyal medyada dizi oyuncularının veda fotoğrafları dolaşmaya başladı. Masumiyet dizisinin sosyal medya hesabında yayınlanan bir fotoğraf çok konuşuldu. Hülya Avşar’ın İlayda Alişan ve Deniz Işın ile birlikte çekilen fotoğrafı dizinin takipçilerinden tepki topladı.

Muhteşem üçlünün filtresiz fotoğrafı takipçilerin radarından kaçamadı. Fotoğrafı görenler Hülya Avşar’ı adeta linç etti. Takipçilerden ‘Hülya’nın nuru eksik’, ‘Bu Hülya Avşar mı?’, ‘Öcüye benziyor şu an’, ‘Aaaa Hülya Avşar filtresiz inanılır gibi değil kendine ait bi yüzü varmış’, ‘Hülya Çok Kocamış’, ‘Gözlere bakarmisiniz iki kizda sevgi samimiyet varken Hülya Avşar’ın nefret kin cirkinlik akiyor gozlerinden‘ şeklinde yorumlar geldi. Bir grup takipçi ise dizinin erken final yapmasından yakınarak diziyi ve oyuncuları çok özleyeceğini belirtti. Dev kadronun erken vedasına ise ‘Çok yazık oldu bu kadar dev kadro hepsi muhteşem nedir olmayan? Biz begenmiştik o kadar kötü diziler devam ederken olmadı!’ şeklinde yorumlar yapıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz