Sıla ve İlker Kaleli Aşkını Resmiyete Kavuşturan Hareket: Hiç Kimse Böyle Bir Hamle Beklemiyordu!

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Sıla ve İlker Kaleli Aşkını Resmiyete Kavuşturan Hareket: Hiç Kimse Böyle Bir Hamle Beklemiyordu!

Nur topu gibi bir çiftimiz daha var: Sıla ve İlker Kaleli! Geçtiğimiz haftalardan beri ikili hakkında çıkan aşk iddialarının ardından dün Sıla ve İlker Kaleli’nin Bodrum’da bir evde beraber yaşadığı ortaya çıkmıştı. İlişkilerini ilk günlerde reddeden ikili magazinciler tarafından ifşa olduktan sonra Instagram’dan beraber olduklarını cümle aleme duyurdular! İlk aşk itirafı Sıla’dan geldi.

Sıla’nın Karmaşık İlişkileri!

Son yıllarda Sıla’nın ilişki hızına yetişemiyoruz. Her ilişkisiyle olay olmayı başaran güzel şarkıcı son olarak geçtiğimiz aylarda ünlü şef Hazer Amani’den ayrılmış ve bir süre yalnızlığı tercih etmişti. Bu süre zarfında Hazer Amani’den ve Sıla’dan manalı paylaşımlar gelmiş olsa da; çiftimiz bir daha barışmadı ve herkes kendi yoluna devam etti. Şu sıralar Hazer Amani -bildiğimiz kadarıyla- yalnız olsa da; Sıla’nın Hazer Amani’den sonra aşk orucu kısa sürdü!

Sıla

Geçtiğimiz yıllarda Ahmet Kural ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Sıla; Ahmet Kural’la darp iddiasıyla mahkemelik olduktan sonra o dönemler evli olan Hazer Amani ile bir arabanın içinde basılmış ve “iş için” görüştüklerini iddia etmişti. Bu basılmadan sonra eşinden hızlıca boşanan Hazer Amani, Sıla ile birlikte güzel bir aşka yelken açmıştı. Hatta 2020’nin başında ilişkilerini ciddiyete taşımak isteyen çiftimiz sade bir nikahla dünyaevine girdi. Ancak evlilikleri kısa sürdü! 1 yılın ardından sessizce boşanan Sıla ve Hazer Amani yollarına devam ediyor.

Aşkını Instagram’da Haykırdı!

Ancak Sıla, Hazer Amani’yi kolayca unutmuş gibi görünüyor. Yakışıklı oyuncu İlker Kaleli ile adı aşk iddialarına karışan Sıla ilk günlerde ilişkilerini inkar etse de; geçtiğimiz gün Bodrum’da İlker Kaleli ile aynı evde yaşadığı magazinciler tarafından ifşa edildi! Magazinciler tarafından basılan çiftimiz bugün aşklarını itiraf etti. İlk aşk itirafı Sıla’dan geldi. İlker Kaleli ile bir fotoğrafını paylaşan Sıla; “Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın.” notuyla adeta şarkı sözü yazar gibi aşkını tüm cümle aleme duyurdu! Ne diyelim hayırlısı olsun. Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli fanlarının gözü yaşlı….

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz