Mahkeme Salonları Seren Serengil’e Yaramadı! Gece Uyumak Bilmiyor Ama Sabahları…

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2022

Mahkeme Salonları Seren Serengil’e Yaramadı! Gece Uyumak Bilmiyor Ama Sabahları…

Ünlü sunucu Seren Serengil son zamanlarda biraz uyku problemi çekiyor galiba. Gece kendisini bir türlü uyku tutmayınca çareyi tavanlara bakmakta bulan Serengil’i uykusuz bırakan nedir acaba?

Uykuları Kaçıyor!

Ünlü sunucu Seren Serengil, dün gece geç saatlerde sosyal medya hesabından kendisini bir türlü uyku tutmaması konusunda takipçilerine yakındı. Tek derdi bu olsa yine iyi. O saatte yapacak bir şey bulamayan güzel sunucu müzik dinlesem bari diye düşünürken evdeki herkesin uyuduğunu fark edip yataktan da kalkamamış. Tavanla cep telefonu arasında gidip gelmekten sıkılan Serengil, kulaklık için de aşağıya inmeye üşenince ‘Yatayım bare’ diyerek kendini uykuya bırakmak için elinden geleni yapmış.

Mahkeme mi Darladı Acaba?

Bu uykusuzluğun nedeni ne ola ki diye düşünen takipçilerin tabii ki aklına ilk gelen şey, son zamanlarda Serengil’in içinde olduğu sevimsiz konu oluyor. Herkesin yakından takip ettiği gibi Seren Serengil yakın zamanda sosyal medya hesabından Uçan Kuş TV Yönetim Kurulu Başkanı Can Tanrıyar için “Kemerle insan döven zorba ve şiddet yanlısı tımarhanelik” ifadelerini kullanmış ve bu durumla ilgili hakkında hakaret davası açılmıştı. Serengil ise hakkındaki bu iddia için “Eski eşine yaptığı mobbingi bana yapıyor. Ben sadece eski eşine yaptığı eylemleri diğer insanlara duyurmak istedim. Hakaret kastım yoktur” demişti. Konu ile ilgili bir gün önce İstanbul 41. Asliye Ceza Mahkemesi’nde duruşmaya katılan Seren Serengil, belki de bu gerginlik nedeniyle gece uykusundan oldu, kim bilir!

Ama Sabah Her Şey Değişir

blank

Sabahsa o uykusuz gecenin üzerine Seren Serengil’den dosta düşmana cevap niteliğinde bir story daha geldi. ‘Seren Serengil nelerle, kimlerle uğraştı da sabahına yine bomba gibi ayağa kalktı story’si’. Gerçekten de hakkını yememek lazım. Her ne olursa olsun, ne yaşarsa yaşasın Seren Serengil yine o bildiğimiz Seren Serengil.            

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz