Onlar Aşktan Umudu Kesmemek Gerektiğinin En Güzel Örneği! Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Aşk Dolu Yolculuğu…

Aleyna

Haberler

26 Ekim 2020

Onlar Aşktan Umudu Kesmemek Gerektiğinin En Güzel Örneği! Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun Aşk Dolu Yolculuğu…

Türkiye’nin en ünlü çiftlerinden Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, gözlerden uzak yaşadıkları hayatlarının en büyük mutluluğunu kızları Lalin’in doğumu ile yaşadı. Çiftin gerçek aşkı ve mutluluğu tadana kadar yaşadıklarına bir göz atalım.

Kenan İmirzalıoğlu, 20 yıl önce oynadığı Deli Yürek döneminden beri Türkiye’nin en büyük jönü kabul ediliyor ve kendisini oyunculuğuyla da çoktan kanıtladı. Sinem Kobal ise Dadı dizisiyle çocuk oyuncu olarak girdiği sektörde Selena’yla çocukların gönlüne taht kurdu ve birbiri ardına kaliteli filmler ve dizilerde boy gösterdi. Ancak yıllarca ikisinin de aşktan yana yüzü gülmedi.

İşte Kazandı Aşkta Kaybetti!

Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler

Kenan İmirzalıoğlu’nun adı Deli Yürek günlerinden itibaren farklı isimlerle anıldı. Bazıları yalan bazıları gerçek olan bu hikayelerin arasında uzun süren bir aşk da vardı. İmirzalıoğlu, Alacakaranlık dizisinde oynarken tanıştığı oyuncu Zeynep Beşerler’le tam 6 sene aşk yaşadı. Star oyuncu Beşerler’den “Zeynep benim elim ayağım gibi” diye bahsediyordu ve herkes evlenmelerini bekliyordu. Ancak 2010’da ayrılık haberi geldi.

İkili ayrılık sebepleri hakkında sessiz kalsa da Beşerler, sürekli röportaj vererek “Kolum kanadım kırıldı” açıklamaları yaptı. Bu sözlerin İmirzalıoğlu’nu sinirlendirdiği konuşuldu. Star oyuncuyu bir daha kimseyle ciddi bir ilişki içerisinde görmedik. Ta ki Sinem Kobal’la tanışana kadar…

Neredeyse Mahkemede Bitecekti!

Arda Turan ve Sinem Kobal

Sinem Kobal, 2009 yılında Selena sayesinde en popüler dönemini yaşıyordu. O zamanlar Galatasaray’da fırtınalar estiren ve genç yaşında kaptan olan Arda Turan’la olan beraberlikleri gündeme bomba gibi düştü. Kısa sürede nişanlanan çift her bakımdan uyumlu ve mutlu görünüyordu. Ancak Arda Turan’ın İspanya’ya gidişiyle ilişkileri tökezlemeye başladı. Turan , İspanya’ya gittikten sonra nikah tarihini devamlı erteleyince Sinem Kobal ilişkiye noktayı koydu.

Hülya Avşar ve Arda Turan

“Bitmez” denilen aşkın son bulmasının ardından, Arda Turan eski ilişkisi hakkında konuşmaya devam etti. Bir programda Hülya Avşar’ın da kışkırtmasıyla kantarın topuzunu kaçıran Turan’a çok sert bir uyarı geldi! Sinem Kobal, “Susma tercihim kişilere söz hakkı vermemeli. Lütfen biraz saygı!” açıklamasını yaptı. Hatta daha fazla devam ederse olayı mahkemeye taşıyacağı bile söylendi.

Büyük Aşk Böyle Başladı!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal

2015’in başlarında Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun aşk yaşadığı rivayetleri yayıldı. İkili bu haberleri yalanlasa da sabaha karşı trafik çevirmesine takıldıklarında olanlar oldu!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal

“Ezel’le Selena’nın bu kadar yakışacağına kim inanırdı” yorumları yapılan çiftin mutluluğu her hallerinden belliydi. 2016’nın mayıs ayında Cunda’da şahane bir düğünle evlenen çift hayatlarını gözlerden uzak yaşasalar da ne kadar aşık oldukları röportajlarından belli oluyordu.

“Eşini bulmak ne güzel şeymiş!”

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal

Kenan İmirzalıoğlu, verdiği röportajlarda eşine olan aşkını “Kalbime, ruhuma, bedenime bir şey oldu… Ruh eşimi bulduğuma tereddütsüz inandım” diyerek anlatıyor. Sinem Kobal ise “Eşimi bulduğumu hissettim. Çok güzel bir duygu” diyerek mutluluğunu paylaşıyor.

“Herkesi daha farklı görmeye başladım”

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal

Gerçek mutluluğu birbirlerinde bulan ünlü çift, aşktan umudu kesmemek gerektiğinin en güzel örneği! Mutluluklarıyla herkesi imrendiren ruh eşlerinin geçen hafta bir de kızları oldu. Çoğu ünlünün aksine hastane kapısında bekleyen muhabirlerle samimi şekilde sohbet eden çift takdir topladı.

Ünlü çift kızlarının ismini Lalin koydu. Lalin, “yakut kırmızısı” anlamına geliyor. Lalin’e adı kadar güzel bir ömür diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz