Onları Hiç Böyle Görmediniz! Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu Dizi Setinden Garip Bir Fotoğraf Paylaştı

Aleyna

Haberler

10 Şubat 2021

Onları Hiç Böyle Görmediniz! Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu Dizi Setinden Garip Bir Fotoğraf Paylaştı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın başrol oyuncuları Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’tan yeni bir set fotoğrafı geldi. Ama fotoğraf bir hayli kötüydü!

Masumlar Apartmanı afişi

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı” ilk bölümünden beri alışılmadık senaryosuyla dikkat çekti. Daha önce ana karakterleri çeşitli psikolojik rahatsızlıklara sahip kardeşler olan bir Türk dizisi izleme şansımız pek olmamıştı!

Ezgi Mola Merve Dizdar

Ezgi Mola ve Merve Dizdar başta olmak üzere tüm oyuncular da karakterlerinin hakkını fazlasıyla vererek oynadı. Hal böyle olunca, “Masumlar Apartmanı” reyting birinciliğini kimseye kaptırmayan ve sosyal medyada trendlerden düşmeyen bir dizi oldu çıktı!

Farah Zeynep Abdullah Birkan Sokullu

Dizide tabii ki aşka da yer var! Hatta son bölümlerde hikaye büyük ölçüde aşktan beslenmeye başladı. İlk bölümden beri devam eden ve öykünün merkezinde yer alan ilişki ise Han ve İnci’nin büyük aşkı. Bu karakterleri oynayan Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah da şöhretlerini katladı. Ama asıl önemlisi, dizi öncesinde başlayan arkadaşlıklarını daha da geliştirme şansı buldular!

Yıllar Öncesine Dayanan Dostluk!

Farah Zeynep Abdullah Kıvanç Tatlıtuğ

Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu, 2014 yılının en sükseli dizisi “Kurt Seyit ve Şura” setinde tanıştı. Çok satan bir romandan uyarlanan ve destansı bir aşk hikayesini anlatan dizinin başrollerinden birisi de Kıvanç Tatlıtuğ’du. Reytinglerde uçacağı düşünülen dizi için hiçbir masraftan kaçınılmadı. Dizi ekibi Rusya’da bir plato kurdu ve haftalarca orada çalıştı. Ancak bu emek reytinglerde karşılık görmedi. 2014’ün en umut bağlanan dizisi bir hayal kırıklığına yol açtı.

Farah Zeynep Abdullah Kıvanç Tatlıtuğ Birkan Sokullu Ushan Çakır

Yine de bu dizinin setinde yaşanan güzel şeyler de oldu, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah dostluğu gibi! O zaman şansları yaver gitmeyen ikili, şimdilerde ekranın en başarılı dizilerinden birinde başrol oynuyor. Setten de bol bol fotoğraf paylaşıyorlar.

“Kötü foto koyma samimiyeti”

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah, sosyal medyayı en etkin kullanan oyunculardan biri. Sürekli Instagram’da paylaşım yapan oyuncu, duyduğumuza göre Clubhouse’da da neredeyse her odada varmış! Ünlü oyuncu, boş zamanlarının çoğunu da sosyal medya fenomenleriyle geçiriyor gibi görünüyor. Sosyal medyayı gerçekten de çok seviyor!

Farah Zeynep Abdullah

Ünlü oyuncuya son günlerde “Bu kadın hiç sete gitmiyor mu?” diye takılanlar çok olmuştu. Hal böyle olunca, Farah Zeynep Abdullah da set paylaşımlarına ağırlık verdi. Bugün de yakın arkadaşı Birkan Sokullu’yla bir fotoğraf paylaştı.

Farah Zeynep Abdullah Birkan Sokullu

Kötü foto koyma samimiyeti” notuyla bir poz paylaşan ünlü oyuncu, Birkan Sokullu’yu kötü bir anında yakalamayı başarmış gerçekten de. Ekranın en yakışıklı oyuncularından biri sayılan Birkan Sokullu’yu maymuna çevirmek herkesin harcı değil!

“Masumlar Apartmanı” seti neşeli ve huzurlu bir yer gibi görünüyor. Umarız, bu durum hep böyle sürer gider!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz