Kerimcan Durmaz’ın Yeni Şarkısı “Peşimde” İçin İlk Destek Hadise’den Geldi: “Klibin etkisinden çıkamadım!”

Dilek Yeğin

Haberler

10 Şubat 2021

Kerimcan Durmaz’ın Yeni Şarkısı “Peşimde” İçin İlk Destek Hadise’den Geldi: “Klibin etkisinden çıkamadım!”

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz da müzik sektörüne atılmaya karar verdi. İlk destek de ünlü şarkıcı Hadise’den geldi!

Kerimcan Durmaz

Sosyal medya fenomeni, bir zamanların DJ’i ve makyör Kerimcan Durmaz, şimdi de müzik sektörüne atılmak için hazırlanıyor. Tıpkı diğer sosyal medya fenomenleri ve oyunculuk hariç her işe el atmaya kararlı görünen Merve Boluğur gibi! Ama sosyal medya paylaşımlarından ve yaptığı açıklamalardan anladığımız kadarıyla Kerimcan Durmaz, bu işi bahsettiğimiz isimlerden daha çok ciddiye alıyor gibi duruyor.

“Vur Bana” Krizi!

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz’ı 2015 yılında Snapchat ve Periscope’ta yayınladığı videolarla tanımaya başladık. Ama asıl ününü DJ’lik yapmaya başladığı dönemde kazandı. Ancak 2016 yılında garip bir şey oldu!

Kerimcan Durmaz

YouTube’da dillere pelesenk olan “Vur Bana” diye bir şarkı patladı. Şarkıyı söyleyen YouTuber’ın sesi Kerimcan Durmaz’a çok benziyordu. Hal böyle olunca, şarkı Kerimcan Durmaz’ın fotoğrafıyla yayılmaya başladı. Kerimcan Durmaz, ısrarla “Bu şarkı bana ait değil” dese de olanların önüne geçemedi. Çoğu insan hala Kerimcan Durmaz’ın oldukça garip bir şarkı olan “Vur Bana”yı söylediğini düşünüyor.

Kerimcan Durmaz ise “gerçek” ilk şarkısı “Peşimde” için hazırlıklara tam gaz devam ediyor!

Los Angeles’ta Hazırlandı

Kerimcan Durmaz, yeni şarkısı “Peşimde”nin hazırlıkları için ABD’nin Los Angeles şehrine gitti. “Peşimde” için ciddi paralar harcadığını söyleyen Kerimcan Durmaz, klip için dünyaca ünlü dansçılarla çalıştı. Onlara da Instagram’dan “Everyone, meet the ‘Peşimde’ Army” (“Peşimde” ordusuyla tanışın) diyerek teşekkür etti.

Herkes Kerimcan Durmaz’ın neredeyse 1 ay önce duyurduğu klibin ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı. Kerimcan Durmaz, bugün arkadaşı Hadise’yle bir araya geldi ve şarkıya dair önemli bir ipucu verdi!

“Bombaya hazır mısınız?”

Hadise Kerimcan Durmaz

Ünlü şarkıcı Hadise ve Kerimcan Durmaz birbirlerine hep destek olan bir ikili. Hadise’nin yeni klipleri hakkında mutlaka sosyal medyada destek mesajları atan Kerimcan Durmaz, arkadaşının Bodrum’da açtığı beach’in açılışında da sahne almıştı. İlk klibinin heyecanını yaşayan Kerimcan Durmaz’a ilk destek tabii ki Hadise’den geldi!

Hadise Kerimcan Durmaz

Hadise, “Klibi izledik. Ben hala etkisinden çıkamadım. Bombaya hazır mısınız?” diyerek arkadaşına destek oldu. Demek ki klibi çok yakında izleme fırsatı bulacağız. Sesinin güzel olduğu bilinen ve şarkısı için hiçbir masraftan kaçınmayan Kerimcan Durmaz, bize nasıl sürprizler hazırladı acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz