Demet Akalın’ın Eşi Okan Kurt Koronavirüse Yakalandı! Alişan Demet Akalın’ın Son Durumunu Açıkladı

Aleyna

Haberler

10 Şubat 2021

Demet Akalın’ın Eşi Okan Kurt Koronavirüse Yakalandı! Alişan Demet Akalın’ın Son Durumunu Açıkladı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt koronavirüse yakalandı. Demet Akalın’ın testi negatif çıksa da 5 gün kendini izole etmesi gerekiyor.

Demet Akalın ve Alişan

Bu sabah “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programını izleyenler garip bir durumla karşılaştı. Demet Akalın programda yine yoktu! Geçen hafta da bir bölüme katılamamıştı çünkü programın kazandığı ödüllerden birini almak için Ankara’ya gitmişti. Alişan da programı eşi Buse Varol’la beraber sunmuştu. Bu fırsatı iyi değerlendiren Alişan, yeni doğan kızı Eliz için canlı yayında sürpriz bir baby shower düzenlemişti!

Demet Akalın’ın bu bölümde de olmadığını gören izleyiciler “Acaba yine böyle bir durum mu var?” diye düşündü. Ama Alişan durumun çok daha ciddi olduğunu söyledi!

Covid-19 Onları da Vurdu!

demet akalın ve okan kurt düğünü

Meğer Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un Covid-19 testi pozitif çıkmış. Prosedür gereği yakın temasta olduğu insanlara da test yapılmış. Demet Akalın’ın Covid-19 testi negatif çıksa da 5 gün izole olması gerekiyormuş, ne olur ne olmaz! Dolayısıyla Alişan programı 3 gün yalnız sunmak zorunda. Ama onun da virüse yakalanmasından iyidir!

Durumu Çok İyi!

Demet Akalın Okan Kurt Hira

Alişan, kendisinin de test yaptırdığını ve sonucun negatif olduğunu söyledi. Okan Kurt’un durumunun çok iyi olduğunun da altını çizdi. Ama bu durum pek çok insandan da eleştiri aldı. Çünkü Demet Akalın ve Okan Kurt, her hafta sonu Uludağ’ın yolunu tutan ve eleştiri oklarının hedefi haline gelen “zenginler kulübünün” bir parçasıydı.

Kızları Hira’nın 7. yaş günü için açık havada da olsa bir parti düzenlemiş ve çok sayıda insanla temas etmişlerdi.

Bu yüzden acil şifalar dileyenler olduğu kadar, “Biz keyfimizden mi oturuyoruz evde?“, “Neden Demet Akalın sadece 5 gün izole oluyor?” diyerek tepki gösterenler de oldu.

Demet Akalın Okan Kurt

Okan Kurt’a acil şifalar diliyoruz! Umarız, Demet Akalın da bir an önce işinin başına dönebilir ve ailece artık biraz daha dikkatli davranırlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz