Organ Nakli İçin Hastaneye Yatmaya Hazırlanan Ufuk Özkan, Son Halini Instagram’dan Paylaştı

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2023

Organ Nakli İçin Hastaneye Yatmaya Hazırlanan Ufuk Özkan, Son Halini Instagram’dan Paylaştı

Türkiye sevilen komedi oyuncularından olan 48 yaşındaki Ufuk Özkan, bir süredir karaciğeri nedeniyle sağlık sorunları yaşıyor. Geçtiğimiz sene eşinden ayrılan oyuncunun sağlık sorunları ilerleyince karaciğer yetmezliği nedeniyle organ nakli başvurusu yaptığı öğrenildi. Sosyal medyada açıklamalar yapan Ufuk Özkan son olarak, en güncel halini Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Ufuk Özkan, Seyhan Erdağ’a şu açıklamayı yaptı; “Seyhan en kısa zamanda ayağa kalkmak gibi bir huyum var. Ne olursa olsun tevekkülüm de hep var. Önemli olan düşmek değil bir kez daha bir kez daha ayağa kalkabilmektir, idmanlıyım bu konuda. Çok sevildiğimi gördüm, telefonum durmuyor. Ne mutlu bana, sevenlerim ve aşık olduğum meslek için en kısa zamanda döneceğim. En önemlisi de oğlum Eren için döneceğim” dedi. 

Son Halini Paylaştı!

Ufuk Özkan’ın menajerlik şirketi oyuncu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Ufuk Özkan bu konuda daha fazla konuşmak istemiyor. Diyet yüzünden siroza yakalandığı ya da kötüleştiği kesinlikle doğru değil. Kendisi zaten yıllardır takip altındaydı. Önümüzdeki günlerde yeniden tahlilleri yapılacak“. Bugün ise kendisi Instagram hesabından son halini paylaşarak sevenlerini bilgilendirdi; “Canlar son halim, tv ve sosyal medyada olanlar geçen seneye aittir. 2. evre Sirozum”

Sosyal medyaya yansıyan sağlık sorunlarından sonra Ufuk Özkan, Instagram hesabından bir açıklama yapmıştı; “Bugün sağlığım hakkında çıkan haberler ile ilgili sizlere bi açıklama yapmak istiyorum.Bir süredir karaciğerim ile ilgili problemler yaşıyorum.Organ nakli gerekliliği ihtimaline karşı da tabiiki uzman doktorlar tarafından durumum gözlem altında kontrollerim düzenli olarak yapılıyor. Gelişebilecek süreçler ile ilgili önceden görüşmeler yapılıyor.. Sevenlerimden endişe dolu mesajlar aldım ve çok üzüldüm. Hayat bizleri hastalıklarla beraber yaşamayı öğrenmek zorunda bırakıyor. Ama yaşadığım bu süreçlerin hiçbir zaman işimi etkilemesine izin vermedim. Bugünden sonra da Allah’ın izniyle böyle bi niyetim yok en kısa zamanda yeni dizi ve filmlerle huzurunuza çıkacağım. Tüm sevgi dolu dua dolu mesajlarınız için çok teşekkür ederim? Saygı ve Sevgilerimle Ufuk Özkan (abiniz,kardeşiniz) İyi ki varsınız”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz