Yeni Akit’in Hedef Aldığı Ebrar Karakurt’a Ünlülerden Destek Mesajları Yağdı!

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2023

Yeni Akit’in Hedef Aldığı Ebrar Karakurt’a Ünlülerden Destek Mesajları Yağdı!

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, FIVB Milletler Ligi finalinde karşı karşıya geldiği Çin’i 3-1’lik set sonucuyla mağlup ederek organizasyon tarihinde ilk şampiyonluğa ulaştı. Ayrıca bu şampiyonluğun ardından A Milli Kadın Voleybol Takımımız, dünyadaki en iyi voleybol takımı olarak tarihe adını altın harflerle yazdırdı. Pek çok kişi A Milli Kadın Voleybol Takımımızın başarısıyla gururlanırken Yeni Akit, Ebrar Karakurt’u hedef aldı.

Final maçındaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyunculardan Ebrar Karakurt, şampiyonluk sonrası yaptığı paylaşımda Şair İsmet Özel’in “Mataramda Tuzlu Şu” şiirinden şu alıntıyı yapmıştı: “Boynumda bana yargı yükleyenlerin utançlarından yapılma mücevherler yani altın madalya.” Ancak yaptığı haberlerle herkesi şaşırtan Yeni Akit, bu sefer de başarılı oyuncumuz Ebrar Karakurt’u hedef aldı ve “Milli utancımız Ebrar Karakurt’tan şampiyonluk mesajı!” başlıklı bir haber yayımladı.

blank

Ebrar Karakurt’a Destek Mesajları Yağdı!

Haberde şu ifadeler kullanıldı: 

“Türk toplumunun değerlerine aykırı yaşam tarzı sebebiyle milli takımın utanç veren isimlerinden Ebrar Karakurt’tan şampiyonluk mesajı geldi. A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Milletler Ligi finalinde Çin’i 3-1 mağlup ederek şampiyon olmasından sonra eşcinsel sapkın Ebrar Karakurt’tan mesaj geldi. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Karakurt, sapkın yaşam tarzını dayatmayı şu ifadelerle sürdürdü: Boynumda bana yargı yükleyenlerin utançlarından yapılma mücevherler yani altın madalya.” 

blank

Bu haberin yayılmasının ardından ünlülerden Ebrar Karakurt’a destek mesajları yağmaya başladı. Armağan Çağlayan sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “Nasıl insanlarsınız ya? Nasıl? Hepimizin yüzünü güldüren, hepimizi sevindiren isimlerden bir tanesi Ebrar! Utanmıyor musunuz ya? Hiç mi? Yazık! Günah! Yanındayız Ebrar Karakurt. Yedirmeyiz seni. Biz, Ebrar ile gurur duyuyoruz, gurur.” ifadelerini kullandı. Armağan Çağlayan’a Işın Karaca ve Ceylan Ertem gibi isimler destek verdi. Zeynep Bastık ise yaptığı paylaşımda “Milli utancımız” ifadesini eleştirerek, “Sizin gibi insanlarla aynı havayı soluduğuma inanamıyorum.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz