Ortilere Nazar Değdi Canlı Yayında Gergin Anlar! Alişan’dan Demet Akalın’a Beklenmedik Çıkış: “Sen Sus, Konuşma!”

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Ortilere Nazar Değdi Canlı Yayında Gergin Anlar! Alişan’dan Demet Akalın’a Beklenmedik Çıkış: “Sen Sus, Konuşma!”

Geçtiğimiz yazdan beri Star TV ekranlarında yayınlanan Demet Akalın ve ortisi Alişan’ın sunduğu sabah programı istikrarsız reytinglerine rağmen emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam ederken; Alişan’dan Demet Akalın’a beklenmedik çıkış geldi! Koronavirüs hakkında konuşmaya başlayan Alişan, ortisi Demet Akalın’ı “Sen sus konuşma!” diyerek susturdu!

Demet Akalın Yine Linçlendi!

Jetsette Sabancılar’ın ünlüler dünyasında ise Demet Akalın’ın sansasyonlarının sonu gelmiyor! Her hareketi ve açıklamasıyla Türkiye’de yaşayan bir grup insanı kızdırmayı başaran güzel şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Bodrum’a giden 2 milyon kişiyi görünce canlı yayında; “Kimse param yok demesin!” açıklamasını yapınca Instagram’dan büyük bir linç yedi.

Demet Akalın

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde 17 gün sürecek tam kapanma başladı. Ancak hem kapanma öncesinde Türkiye’de resmen büyük bir göç başlaması hem de turistlerin bu yasaklardan muaf olması pek çok sosyal medya kullanıcısını çıldırttı. Kapanmadan bir gün önce güney’e ve özellikle de Bodrum’a toplamda 500 bin kişinin akın etmesi trafiği olumsuz etkilerken Demet Akalın’ı da oldukça sinirlendirdi.

Demet Akalın

Alişan, Demet Akalın’ı Susturdu!

Star TV’de canlı yayın esnasında bu haberi duyan Demet Akalın oldukça sinirlendi ve biraz talihsiz bir açıklama yaptı; “İki milyona yakın vatandaşımız tatil beldelerine ve memleketlerine gitti. Kimse ‘param yok’ demesin. Herkesin Bodrum’da evi var” Elinde 3 milyon TL’lik pırlanta varken “Geçinemiyorum” diyen ve kendisine “Gariban” tanımını yapan kişi yine Demet Akalın ama olsun, güzel şarkıcının bu haline alıştık!

Demet Akalın

Güzel şarkıcı sosyal medyadan aldığı eleştirilerden sonra Instagram’da açıklama yaptı; “Hepimiz gibi ben de o kalabalık Bodrum trafiğine sinirlenip söyledim lafı! Evde oturanlar asla kast etmedim ama kuliste konuşur gibi konuşmuşum çok özür.” Ancak özellikle de Demet Akalın’ın ortisi Alişan, yine linç yememek için bugün Koronavirüs kısıtlamaları hakkında konuşurken; Demet Akalın’ı konuşturmadı hatta susturdu!

Dün Antalya Manavgat’ta çekildiği iddia edilen görüntüler bugün Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programında da yer aldı. Turistlerin sınırsızca eğlendiği bu kalabalığa sinirini ifade eden Alişan; geçtiğimiz gün linçlenen Demet Akalın’ı “Sen sus konuşma” diyerek resmen susturdu! Ama Demet, sen bunu hak ettin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz