Suçlular İçin Çember Daralıyor! Müge Anlı Sherlock’luktan Sonra Freud’luğa Soyundu: “Çoğu Gitti Azı Kaldı!”

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Suçlular İçin Çember Daralıyor! Müge Anlı Sherlock’luktan Sonra Freud’luğa Soyundu: “Çoğu Gitti Azı Kaldı!”

On parmağında on marifet Müge Anlı’nın tek yeteneği yıllar içinde kazandığı şüpheciğili ve Sherlock tavırları değilmiş! Uzaktan eğitimle Sosyoloji okuyan güzel sunucu bugün Instagram’dan vizeleri ve dersleri hakkında Instagram takipçilerine bilgi vermekten de geri durmadı. Müge Anlı’nın program dışında da bu kadar aktif olması tüm kadınlara ders olması lazım!

Müge Anlı

On Parmağında On Marifet!

ATV’nin göz bebeği sunucusu Müge Anlı hem stüdyo içinde hem de stüdyo dışındaki tutumuyla milyonlarca kişi tarafından seviliyor. Seyircilerinden gelen ısrarlara dayanamayan Müge Anlı sonunda Instagram hesabı açtı. Bir hafta gibi kısa bir sürede 1,8 milyon takipçiye ulaşan güzel sunucu iyiki de Instagram hesabı açmış!

Müge Anlı

Bizler yıllar boyu, Müge Anlı’nın sadece stüdyodaki dobra, şüpheci, lafını esirgemeyen ve ciddi yönünü gördük. Ancak Instagram sayesinde güzel sunucunun program sonrasında oldukça aktif, sevecen ve neşeli biri olduğunu öğrendik. Meğerse Müge Anlı boş zamanların folklör eğitimi ve kanun eğitimi alıyormuş! Hatta set ekibine ara sıra şarkılar söylemekten de geri durmuyormuş.

Sosyoloji Eğitimi Alıyor!

Geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe’nin “Çabuk Olalım Aşkım” şarkısını seslendiren Müge Anlı’nın sesi; Instagram takipçileri tarafından tam not aldı. Hatta Müge Anlı’nın bu performansı Yıldız Tilbe’nin kulağına kadar gitti ve güzel şarkıcıdan Müge Anlı’ya övgü dolu sözler geldi; “Valla sesi birçok şarkıcıdan güzelmiş. Ben şarkı veririm Müge’ye, herkes verir…”

Ancak Müge Anlı’nın marifetleri ve uğraşları bunlarla sınırlı değil! Yıllardır yaptığı program yüzünden insan psikolojisi, beden dili okuma gibi konularda alaylı uzman olan güzel sunucu; işinde daha iyi olabilmek için Sosyoloji okuyormuş! İstanbul Üniversitesinde açıktan okuyan Müge Anlı, bugün 3. sınıf olduğunu ve hangi derslerini vermesi gerektiğini Instagram takipçileriyle paylaştı. Keşke herkes kendini geliştirmeye Müge Anlı kadar açık olsa!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz